Program do fakturowania

W każdym miejscu i o każdej porze wygodnie wystawisz fakturę, wyślesz ją i odbierzesz płatność.

Mobilne wystawianie faktur oraz ich wysyłka online to dla nas standard. Program do fakturowania online pozwala ponadto wystawić:

 • faktury sprzedaży w 7 wersjach językowych,
 • w 8 szablonach z własnym firmowym logo,
 • we wszystkich walutach obcych przewidzianych w tabeli NBP.

Ponadto nasze ustrukturyzowane faktury elektroniczne XML zgodne są ze standardem UE, oraz zintegrowane z PEF (platformą elektronicznego fakturowania).

Wszystkie rodzaje faktur

Wszystkie rodzaje faktur

Wystawiaj faktury zwykłe, proformy, zamówienia i oferty. Ponadto faktury zaliczkowe i końcowe dla metody rozliczania VAT kasowej oraz marża. Z własnym logo oraz pieczęcią prewencyjną.

Wygodne zarządzanie sprzedażą z CRM

Utrzymuj kontakty z klientami za pomocą SMS, e-mail oraz listów tradycyjnych. Pobieraj dane kontrahentów z GUS. Zarządzaj terminami, projektami i zadaniami.

Zarządzanie gospodarką magazynową

Zarządzanie gospodarką magazynową

Program w wersji podstawowej posiada rozbudowany katalog produktów. Dla bardziej wymagających użytkowników dostępny jest zaawansowany program magazynowy online.

Fiskalizacja sprzedaży online

Dzięki integracji z IAI Printer w prosty sposób wystawisz z systemu paragony fiskalne. System współpracuje bezpośrednio z pierwszą drukarką fiskalną online Elzab D10.

Kontrola płatności i windykacja

Kontrola płatności i windykacja

Na bieżąco kontrolujesz płatności za faktury. Opóźniających się z płatnościami klientów zwindykujesz za pomocą wezwań do zapłaty SMS, e-mail lub tradycyjnych papierowych wysyłanych z systemu.

Ustrukturyzowana faktura elektroniczna

Integracje z platformami rządowymi oraz giełdami długów przy wystawianiu faktury informują o tym, czy klient jest rzetelny oraz, czy jest zarejestrowanym podatnikiem. Pobierasz zawsze aktualne dane klienta z GUS.

Zalety programu do fakturowania

Program do fakturowania – dla kogo?

Program do fakturowania to narzędzie do zarządzania sprzedażą przeznaczone dla przedsiębiorców, którzy cenią sobie wygodę w kontaktach z klientami i kontrahentami, a także mobilność pozwalającą im na wystawianie i wysyłkę faktur z każdego miejsca i o każdej porze.

Program do fakturowania – czyli proste dokumentowanie sprzedaży

Nasz program do fakturowania powstał z myślą o ułatwianiu pracy przedsiębiorców. Wystawione w systemie faktury zawierają wszystkie wymagane przepisami elementy, a ich generowanie jest proste i wygodne. W przypadku pojawienia się trudności, użytkownik może liczyć na wsparcie ekspertów technicznych.

Kto najczęściej korzysta z programu do fakturowania online?

Program do fakturowania przeznaczony jest zarówno dla przedsiębiorców prowadzących księgowość uproszczoną (KPiR lub Ewidencję Przychodów) jak i dla podatników rozliczających się w oparciu o przepisy ustawy o rachunkowości.

Czy program do fakturowania jest bezpieczny?

Program do fakturowania online jest zgodny z aktualnymi przepisami RODO, oraz wszystkimi standardami bezpieczeństwa dla usług w chmurze.

Program do fakturowania – zachowaj płynność finansową firmy!

Aby sprostać wymaganiom nowoczesnego biznesu oferowany przez nas program do fakturowania jest zintegrowany z narzędziami bankowości mobilnej. Dzięki temu posiadasz stałą kontrolę nad płatnościami od kontrahentów.

Program do fakturowania - oszczędzasz czas!

Z naszym system automatycznie zaplanujesz wysyłkę przypomnień o zapłacie, zaksięgujesz faktury w ewidencjach podatkowych czy wygenerujesz analizy przychodów, przepływów pieniężnych i sprzedaży.

Fakturowanie w chmurze – co w przypadku zmiany przepisów prawa?

Dzięki bezpłatnym aktualizacjom masz pewność, że oferowany przez nas system do fakturowania będzie zawsze dostosowany do obowiązujących przepisów prawa podatkowego.

Ponadto oprogramowanie do wystawiania faktur to:

Faktury

System bilingowy i masowe wysyłanie faktur online

Marketplace

Szereg integracji z platformami e-commerce i marketplace

Faktury elektroniczne

Pierwsza w pełni dostępna w Polsce elektroniczna ustrukturyzowana faktura

JPK

Zautomatyzowany proces generowania raportów JPK-FA

Bezpieczeństwo danych

Nielimitowana ilość użytkowników systemu i wysokie bezpieczeństwo danych

Więcej funkcji systemu połączone z programem do fakturowania

 • Wygoda pracy

  Wygodę pracy

 • Mobilność

  Mobilność

 • Bezpieczeństwo

  Bezpieczeństwo

Bezpieczne aktualizacje systemu

Bezpłatnych aktualizacji systemu

Rozwijamy serwis poprzez regularne aktualizacje zgodne z obowiązującym stanem prawnym i potrzebami naszych klientów.

Bezpieczeństwo danych

Bezpieczeństwa informacji

Dane przechowujemy w profesjonalnych serwerowniach spełniających najwyższe standardy bezpieczeństwa.

Ochrona danych osobowych

Ochrony danych osobowych

Dostosowaliśmy zasady działania systemu do wymogów stawianych w ustawie o ochronie danych osobowych.

Do tej pory księgowość była dla mnie wyzwaniem, jednak z systemem wFirma.pl jest to dużo prostsze niż wcześniej. Panel jest prosty w obsłudze, a w przypadku pytań mogę od razu skonsultować się z ekspertem.

Dariusz

Współtworzymy Poradnik Przedsiębiorcy

Setki wartościowych artykułów, porady rynkowych ekspertów - wszystko w jednym miejscu.

Rząd nie poprzestaje na obietnicach i raz za razem zasypuje nas nowymi propozycjami ułatwień dla osób prowadzących działalność. Tym razem padła propozycja 500+ dla firm. Na czym ma polegać ta ulga i do kogo jest skierowana? Przeczytaj!

W celu uszczelnienia systemu podatkowego Ministerstwo Finansów wprowadza tzw. Jednolity Plik Kontrolny. Czy wiesz, jaka jest struktura Jednolitego Pliku Kontrolnego oraz kto jest zobligowany do jego składania? Dowiedz się więcej czytając nasz artykuł!

Bankowa księgowość online to jedna z dodatkowych usług oferowana przez banki, w ramach której bank opiekuje się księgowością użytkownika. Czy jednak jest to bezpieczne rozwiązanie? Czy usługa może zostać wycofana, a dane trwale utracone? Przeczytaj!