Program do faktur online

Wygodne fakturowanie online i zarządzanie kontaktami w CRM

fakturowanie

Program do fakturowania online zintegrowany z systemem do zarządzania kontaktami z kontrahentami CRM jest doskonałą propozycją dla osób wymagających. Sprawne zarządzanie i dostęp do informacji to przewaga jaką daje ci serwis wFirma.pl.

Wszystkie rodzaje faktur

Wszystkie rodzaje faktur

System fakturujący online pozwala wystawiać faktury VAT oraz przez przedsiębiorców zwolnionych z VAT. Faktury korygujące, faktury VAT­marża, faktury dokumentujące odwrotne obciążenie, faktury dla zagranicznych kontrahentów oraz faktury MOSS.

Szczególnie ważną funkcją dla przedsiębiorców współpracujących z kontrahentami z zagranicy jest możliwość wystawiania faktur dwujęzycznych w 6 wersjach językowych oraz faktur w walucie obcej.

Kontrola płatności i windykacja

Użytkownik poprzez integrację bankowością online ma możliwość monitorowania wpłat dokonywanych przez kontrahentów. W razie trudności z odzyskaniem pieniędzy do dyspozycji ma system windykacji online.

Spersonalizowany wygląd

Własne logo na fakturze oraz wybrany szablon graficzny faktury to propozycja dla przedsiębiorców którzy rozumieją, że wygląd dokumentu ma wpływ na to jak firmę będą postrzegać kontrahenci.

Cykliczne wystawianie faktur

Faktury cykliczne

Przedsiębiorcy, których działalność polega na co miesięcznej obsłudze klientów - biura rachunkowe, kancelarie prawne, mają do dyspozycji system do wystawiania faktur cyklicznych. Daje on możliwość automatycznego generowania faktur na podstawie wcześniej utworzonych szablonów, wysyłać je do kontrahentów drogą e-mail lub tradycyjną pocztą. Rozwiązanie to pozwala na znaczną oszczędność czasu.

Wysyłka faktur

Wysyłka faktur

Możesz wydrukować fakturę oraz przekazać ją kontrahentowi w formie tradycyjnej lub skorzystać z możliwości wysyłki elektronicznej. Wysyłanie faktur drogą elektroniczną pozwala na oszczędność czasu oraz pieniędzy, a dodatkowo przyczynia się do ochrony środowiska. Z serwisem wFirma.pl wystarczy jedno kliknięcie myszką, a faktura trafi na wcześniej przypisany adres e-mail klienta.

Integracja z drukarką fiskalną

System jest zintegrowany z drukarką fiskalną, dzięki czemu możliwe jest generowanie paragonów fiskalnych bezpośrednio z programu. Sporządzony w systemie paragon jest automatycznie księgowany do odpowiednich ewidencji. Jeżeli korzystasz z modułu Magazyn, paragon wystawiony w programie wywołuje automatyczną zmianę stanów magazynowych.

Integracja e-commerce

Serwis jest zintegrowany z platformą e-commerce pasejo.pl oraz z portalem Allegro. Ponadto posiada integracje z większością sklepów internetowych w Polsce.

Pozwala automatyczne pobierać dane z serwisu aukcyjnego, umożliwia generowanie w systemie zamówień pro forma oraz dokumentów sprzedażowych (na podstawie zamówień w e-sklepie). Lista platform zintegrowanych z wFirma.pl jest systematycznie rozszerzana.


CRM

Żeby skutecznie zarządzać relacjami z klientem możesz korzystać ze specjalnie przeznaczonego do tego narzędzia CRM.

Pobieranie danych klientów z GUS

Pobieranie danych klientów z GUS

System posiada funkcję automatycznego zaciągania danych klientów na podstawie wprowadzonego numeru NIP. Dane firmy są wówczas uzupełniane automatycznie na podstawie bazy Głównego Urzędu Statystycznego. Dzięki temu użytkownik nie musi ręcznie wprowadzać wszystkich informacji o swoich kontrahentach.

Budowanie bazy kontrahentów

Na podstawie wprowadzanych do systemu informacji tworzony jest katalog kontrahentów, pozwalający na zebranie wszystkich niezbędnych informacji o kliencie w jednym miejscu. Liczba pozycji, które mogą znaleźć się w katalogu, jest nieograniczona. Masz więc możliwość wydłużać listę swoich partnerów tak, jak tego potrzebujesz.

Zarządzanie kontaktami

Kontakty (numery telefonów, adresy e-mail itp.), umowy, terminy spotkań, warunki dostaw, oraz wiele innych informacji będą zawsze pod ręką. Ponadto w wykazie danych kontrahenta widoczne jest zestawienie powiązanych z nim dokumentów oraz płatności, a także analizy przychodów i kosztów, które generuje. Dzięki temu użytkownik może kontrolować historię współpracy z kontrahentami.

Projekty i zadania

Dodatkowym atutem narzędzia CRM jest możliwość programowania zadań i projektów a w szczególności zadań cyklicznych. Funkcja służy głównie do planowania zadań powtarzalnych, np. comiesięcznego spotkania z kontrahentem. Wszystkie wprowadzone informacje na ten temat dostępne będą w terminarzu głównym.

Wypróbuj za darmo

Zobacz jak wFirma.pl może udoskonalić Twój biznes