Program do faktur online

Proste i niezawodne narzędzie do fakturowania

Program do faktur online dzięki integracji z platformami e- Commerce zapewnia profesjonalną i kompleksową obsługę sprzedaży przez internet.
Poznaj sprzedaż online

Opcja fakturowania online dzięki aplikacji webowej MOJO umożliwia wystawianie faktur za pomocą telefonu czy tabletu, wraz z automatyczną wysyłką do klienta. System obsługuje faktury w walutach i językach obcych.

System oferuje możliwość tworzenia rezerwacji oraz wystawiania do nich faktur sprzedaży. Na podstawie faktury generowane są automatyczne dokumenty magazynowe i towar zostaje zdjęty ze stanu.

Opcja integracji z drukarką fiskalną D10 firmy Elzab z zainstalowanym modułem do bezprzewodowej komunikacji WiFi. Paragony drukują się bez konieczności podłączenia z komputerem.

Możliwość tworzenia własnej bazy dostawców i odbiorców, na podstawie historii współpracy. Opcja zarządzania terminami, i zadaniami. Bieżące aktualizowanie i pobieranie danych z GUS.

Dzięki integracji z największą platformą transakcyjną online w Polsce, system umożliwia szybki wgląd do wystawionych aukcji i bieżącą kontrolę sprzedaży. Możesz zarządzać magazynem i wystawiać faktury jednocześnie.

Opcja planowania i zarządzania magazynem dzięki funkcji automatycznych zamówień. Możliwość zdefiniowania progów stanów magazynowych dla danego produktu.

Użytkownicy

Brak limitu posiadanych magazynów

System nie limituje ilości magazynów obsługiwanych w ramach jednego konta.

Brak limitu wystawionych dokumentów

Nieograniczona ilość wystawionych faktur i przechowywanych produktów na magazynie w konkurencyjnej cenie.

Dokumenty
  • Wygoda w pracy

  • Mobilność

  • Bezpieczeństwo

Bezpłatne aktualizacje systemu

Rozwijamy serwis poprzez regularne aktualizacje zgodne z obowiązującym stanem prawnym i potrzebami naszych klientów.

Bezpieczeństwo informacji

Dane przechowujemy w profesjonalnych serwerowniach spełniających najwyższe standardy bezpieczeństwa.

Ochrona danych osobowych

Dostosowaliśmy zasady działania systemu do wymogów stawianych w ustawie o ochronie danych osobowych.

180
tys.
Zarejestrowanych użytkowników
19
mln
Wystawionych faktur
960
mln
Produktów na magazynach
10
mln
Wystawionych dokumentów magazynowych

Magazyn w sklepie internetowym? Sprawdź, czy jest Ci potrzebny!

Czy przedsiębiorca, prowadzący sklep internetowy ma obowiązek posiadać magazyn? W jakich sytuacjach może okazać się niezbędny? Co należy wiedzieć o magazynowaniu towarów? Na te i inne pytania odpowiadamy w naszym artykule!

Kiedy i jak prowadzić magazyn w działalności jednoosobowej?

Osoby, które prowadzą jednoosobowe działalności gospodarcze, często zastanawiają się, czy powinny prowadzić magazyn, jeżeli zajmują się produkcją lub handlem towarami. Jak prowadzić magazyn w działalności jednoosobowej? Jaki program magazynowy wybrać?

Obowiązek prowadzenia magazynu w księgowości uproszczonej

Czy każda firma ma obowiązek prowadzenia magazynu? Kogo dotyczy obowiązek prowadzenia ewidencji gospodarki magazynowej? Jakie korzyści zyskasz ewidencjonując towary na magazynie? Dowiedz się więcej w tym temacie!

Obowiązki magazynowe w podatkowej księdze przychodów i rozchodów

Prowadzenie magazynu w działalności nie należy do najprostszych zadań. Przedsiębiorca powinien wiedzieć, że niektóre obowiązki magazynowe mają odzwierciedlenie w podatkowej księdze przychodów i rozchodów. Przeczytaj artykuł i dowiedz się więcej!

Wypróbuj za darmo
5/5 (178)