Program do faktur online

za Darmo przez 12 miesięcy!

✅ Skopiuj kod PP-F5A550E046
✅ Wpisz go na stronie https://wfirma.pl/rejestracja-przez-kody
✅ Korzystaj z systemu za darmo przez rok!
Korzystam za darmo

Opcja fakturowania online dzięki aplikacji webowej MOJO umożliwia wystawianie faktur za pomocą telefonu czy tabletu, wraz z automatyczną wysyłką do klienta. System obsługuje faktury w walutach i językach obcych.

System oferuje możliwość tworzenia rezerwacji oraz wystawiania do nich faktur sprzedaży. Na podstawie faktury generowane są automatyczne dokumenty magazynowe i towar zostaje zdjęty ze stanu.

Opcja integracji z drukarką fiskalną D10 firmy Elzab z zainstalowanym modułem do bezprzewodowej komunikacji WiFi. Paragony drukują się bez konieczności podłączenia z komputerem.

Możliwość tworzenia własnej bazy dostawców i odbiorców, na podstawie historii współpracy. Opcja zarządzania terminami, i zadaniami. Bieżące aktualizowanie i pobieranie danych z GUS.

Dzięki integracji z największą platformą transakcyjną online w Polsce, system umożliwia szybki wgląd do wystawionych aukcji i bieżącą kontrolę sprzedaży. Możesz zarządzać magazynem i wystawiać faktury jednocześnie.

Opcja planowania i zarządzania magazynem dzięki funkcji automatycznych zamówień. Możliwość zdefiniowania progów stanów magazynowych dla danego produktu.

180
tys.
Zarejestrowanych użytkowników
19
mln
Wystawionych faktur
960
mln
Produktów na magazynach
10
mln
Wystawionych dokumentów magazynowych

Magazyn w sklepie internetowym? Sprawdź, czy jest Ci potrzebny!

Czy przedsiębiorca, prowadzący sklep internetowy ma obowiązek posiadać magazyn? W jakich sytuacjach może okazać się niezbędny? Co należy wiedzieć o magazynowaniu towarów? Na te i inne pytania odpowiadamy w naszym artykule!

Kiedy i jak prowadzić magazyn w działalności jednoosobowej?

Osoby, które prowadzą jednoosobowe działalności gospodarcze, często zastanawiają się, czy powinny prowadzić magazyn, jeżeli zajmują się produkcją lub handlem towarami. Jak prowadzić magazyn w działalności jednoosobowej? Jaki program magazynowy wybrać?

Obowiązek prowadzenia magazynu w księgowości uproszczonej

Czy każda firma ma obowiązek prowadzenia magazynu? Kogo dotyczy obowiązek prowadzenia ewidencji gospodarki magazynowej? Jakie korzyści zyskasz ewidencjonując towary na magazynie? Dowiedz się więcej w tym temacie!

Obowiązki magazynowe w podatkowej księdze przychodów i rozchodów

Prowadzenie magazynu w działalności nie należy do najprostszych zadań. Przedsiębiorca powinien wiedzieć, że niektóre obowiązki magazynowe mają odzwierciedlenie w podatkowej księdze przychodów i rozchodów. Przeczytaj artykuł i dowiedz się więcej!

Wypróbuj za darmo
  • 5/5 (179)