Hero

Program do faktur online

Za Darmo przez 12 miesięcy!
Wpisz kod FAKTUROWANIEZADARMO przy rejestracji
Wypróbuj za darmo Bez żadnych zobowiązań

Wygodne fakturowanie online

Program do fakturowania to wiele przydatnych funkcji

Mobilne fakturowanie online

Opcja fakturowania online umożliwia wystawianie faktur za pomocą telefonu czy tabletu, wraz z automatyczną wysyłką do klienta.

Zarządzanie relacjami w CRM

Możliwość tworzenia własnej bazy dostawców i odbiorców, na podstawie historii współpracy. Opcja zarządzania terminami, i zadaniami. Bieżące aktualizowanie i pobieranie danych z GUS i giełdy długów.

Drukarki fiskalne online

Opcja integracji z drukarką fiskalną D10 firmy Elzab z zainstalowanym modułem do bezprzewodowej komunikacji WiFi. Paragony drukują się bez konieczności podłączenia kablowego z komputerem.

Mobilne fakturowanie online
Integracja dwukierunkowa z Allegro

Pełna dwukierunkowa integracja. Automatyczne pobieranie zamówień i wystawianie faktur sprzedaży. Aukcje można wystawiać z poziomu listy produktów w module

Oferty, zamówienia i proformy

System oferuje możliwość tworzenia ofert, zamówień i faktur proforma. Na ich podstawie po zaakceptowaniu oferty przez klienta automatycznie oprogramowanie wystawia faktury.

Rozwijamy system dzięki uwagom klientów

W oparciu o zgłaszane uwagi i pomysły przez klientów rozwijamy stale oprogramowanie tak by fakturowanie było zgodne z obowiązującym prawem i wygodne.

Poznaj korzyści oprogramowania do wystawiania faktur online

Na fakturze sprzedaży możliwe jest dodanie własnego loga oraz stopki. Dla bardziej zaawansowanych mamy kreator własnych szablonów dokumentów.
Na bieżąco monitorować operacje bankowe z konta bankowego i rozliczać automatycznie przychody i wydatki.
Znacznie przyspiesza wystawianie faktur. Wpisując NIP klienta system zaciąga z bazy GUS aktualne dane kontrahenta.
Wielokanałowa sprzedaż, niski próg wejścia w handel online poprzez dwukierunkową pełną integrację z Allegro.
Warto wiedzieć czy Twój klient jest wypłacalny!
Poznaj
więcej funkcji
fakturowania
Funkcja

Fakturowanie online to:

Wystawianie faktur z Twoim LOGO, z Twoim szablonem w wielu językach i wszystkich walutach jakie przewiduje tabela kursów NBP.
Załóż darmowe konto

Program do fakturowania w praktyce

wFirma - wsparcie sprzedaży online
Wersje robocze faktur sprzedaży

Użytkownicy programu, w celu wyeliminowania błędów podczas fakturowania, mogą wystawiać wersje robocze faktur sprzedaży, które można modyfikować w dowolny sposób, aż do momentu akceptacji przez nabywcę, co wyklucza konieczność korekty sprzedaży

Faktura bez VAT (dla nievatowca)

System umożliwia wystawianie faktur przez podmioty zwolnione z VAT. Dane kontrahentów można pobrać z bazy GUS, jak i wprowadzić ręcznie. Fakturowanie mona zintegrować ze sprzedażą ewidencjonowaną przy użyciu drukarek fiskalnych.

Nabywca i odbiorca na fakturze sprzedaży

Unikalną funkcją pośród różnego rodzaju programów do fakturowania jest możliwość zdefiniowania przez wystawcę na fakturze dokumentującej sprzedaż dane nabywcy oraz osobno dane odbiorcy. Szczególnie przydatne przy współpracy z organami samorządowymi.

Elektroniczna faktura ustrukturyzowana

W programie występuje również elektroniczna faktura ustrukturyzowana jest to faktura, która posiada ustrukturyzowany zapis danych w formacie XML. Zakres występujących danych regulują odrębnie normy przyjęte w całej Unii Europejskiej.

Oznaczenia szczególnych rodzajów transakcji w JPK V7

W programie użytkownicy, mają możliwość oznaczania na fakturach szczególnych transakcji zgodnie z wymogami, które automatycznie zostaną ujęte w nowym pliku JPK. Ponadto system pozwala stosować przy sprzedaży określone kody GTU.

Fiskalizacja sprzedaży i raporty

Istnieje możliwość integracji systemu z wieloma popularnymi drukarkami fiskalnymi. Użytkownik może wystawiać paragony fiskalne wprost z programu. Jedna drukarka fiskalna może być również udostępniana w sieci lokalnej dla kilku komputerów.

Menedżer Allegro+ kompleksowe zarządzanie aukcjami

Dodatek Integrator e-commerce to kompleksowe dwukierunkowe zarządzanie aukcjami z systemu. Pozwala na integrację z platformą aukcyjną Allegro oraz platformą sklepową IdoSell. Narzędzie w połączeniu z magazynem staje się kompletną platformą sprzedaży.

Faktury przy ryczałcie ewidencjonowanym

Oprogramowanie pozwala na zdefiniowanie stawek podatkowych ryczłtu ewidencjonowanego do każdej pozycji wykazywanej sprzedaży na fakturze z osobna.

MOJO - aplikacja do mobilnego fakturowania

Użytkownicy systemu do fakturowania mają możliwość wystawiania i rozliczania faktur, a także do ich wysyłki z urządzeń mobilnych. Dostęp do aplikacji mobilnej MOJO jest możliwy z każdego miejsca na ziemi, wystarczy posiadać telefon i dostęp do internetu!

Wiele funkcji Systemu do fakturowania online

Funkcje programu do wystawiania faktury w chmurze

Faktury w 9 wersjach językowych

Mobilne wystawianie faktur

Import kontrahentów z GUS

Integracja z systemem e-płatności

Kredytowanie wystawionych faktur

Natychmiastowe pieniądze za faktury

Zlecenie windykacji online

Łatwa wysyłka faktur

Własne szablony faktur

Współpraca z Magazynem online

Pełna integracja z Allegro

Rozbudowane analizy sprzedaży

Automatyczne wystawianie faktur

Archiwum sprzedaży online

Bezpieczeństwo danych

Opinie korzystających z fakturowania online

Program do faktur w pytaniach i odpowiedziach:

  • Jakie wystawisz faktury w systemie?

    Nasz program do fakturowania umożliwia wystawianie wszystkich rodzajów faktur. Faktur zaliczkowych, końcowych rozliczeniowych. Faktur VAT marża, faktur bez VAT. Dokumentujących sprzedaż na podstawie paragonów. Zarówno dla kontrahenta krajowego jak i zagranicznego. Faktury można wystawić na podstawie wcześniej wygenerowanych zamówień lub proform. Fakturę sprzedaży, w systemie można wystawić w 8 wersjach językowych oraz walucie obcej, a dane kontrahenta pobierzesz bezpośrednio z bazy danych GUS. Ponadto, system dokona weryfikacji czy kontrahent jest czynnym czy zwolnionym podatnikiem VAT.

Testuj za darmo przez 12 miesięcy bez zobowiązań!

Zapewniamy regularne aktualizacje systemu, które odpowiadają na potrzeby naszych klientów i są zgodne z obowiązującym stanem prawnym. Gwarantujemy bezpieczeństwo korzystania z serwisu, nad którym nieustannie czuwają eksperci z zakresu prawa.
Ewa Szpytko-Waszczyszyn Dyrektor Działu Prawnego Podpis eksperta wfirma
Ekspert wfirma Ewa Szpytko-Waszczyszyn