Hero

Program do faktur online

Za Darmo przez 12 miesięcy!
Wpisz kod FAKTUROWANIEZADARMO przy rejestracji
Wypróbuj za darmo Bez żadnych zobowiązań

Wygodne fakturowanie online

Program do fakturowania to wiele przydatnych funkcji

Mobilne fakturowanie online

Opcja fakturowania online umożliwia wystawianie faktur za pomocą telefonu czy tabletu, wraz z automatyczną wysyłką do klienta.

Zarządzanie relacjami w CRM

Możliwość tworzenia własnej bazy dostawców i odbiorców, na podstawie historii współpracy. Opcja zarządzania terminami i zadaniami oraz bieżące aktualizowanie i pobieranie danych z GUS i giełdy długów.

Drukarki fiskalne online

Opcja integracji z drukarką fiskalną D10 firmy Elzab z zainstalowanym modułem do bezprzewodowej komunikacji WiFi. Paragony drukują się bez konieczności podłączenia kablowego z komputerem.

Mobilne fakturowanie online
Integracja dwukierunkowa z Allegro

Pełna dwukierunkowa integracja. Automatyczne pobieranie zamówień i wystawianie faktur sprzedaży. Aukcje można wystawiać z poziomu listy produktów w module.

Oferty, zamówienia i proformy

System oferuje możliwość tworzenia ofert, zamówień i faktur proforma. Na ich podstawie, po zaakceptowaniu oferty przez klienta, oprogramowanie automatycznie wystawia faktury.

Rozwijamy system dzięki uwagom klientów

W oparciu o zgłaszane uwagi i pomysły przez klientów, stale rozwijamy nasze oprogramowanie, tak by fakturowanie było wygodne oraz zgodne z obowiązującym prawem.

Poznaj korzyści oprogramowania do wystawiania faktur online

Na fakturze sprzedaży możliwe jest dodanie własnego loga oraz stopki. Dla bardziej zaawansowanych mamy kreator własnych szablonów dokumentów.
System pozwala na bieżąco monitorować operacje z konta bankowego i rozliczać automatycznie przychody i wydatki.
Integracja z GUS znacznie przyspiesza wystawianie faktur. Wpisując NIP klienta, system zaciąga z bazy GUS aktualne dane kontrahenta.
To wielokanałowa sprzedaż oraz niski próg wejścia w handel online poprzez dwukierunkową pełną integrację z Allegro.
Warto wiedzieć czy Twój klient jest wypłacalny! System automatycznie sprawdzi go w bazie giełdy długów.
Poznaj
więcej funkcji
fakturowania
Funkcja

Fakturowanie online to:

Wystawianie faktur z Twoim LOGO, z Twoim szablonem w wielu językach i wszystkich walutach jakie przewiduje tabela kursów NBP.
Załóż darmowe konto

Program do fakturowania w praktyce

wFirma - wsparcie sprzedaży online
Wersje robocze faktur sprzedaży

Użytkownicy programu, w celu wyeliminowania błędów podczas fakturowania, mogą wystawiać wersje robocze faktur sprzedaży, które można modyfikować w dowolny sposób, aż do momentu akceptacji przez nabywcę. To wyklucza konieczność wprowadzania korekty.

Faktura bez VAT (dla nievatowca)

System umożliwia wystawianie faktur przez podmioty zwolnione z VAT. Dane kontrahentów można pobrać z bazy GUS, jak i wprowadzić ręcznie. Fakturowanie można również zintegrować ze sprzedażą ewidencjonowaną przy użyciu drukarek fiskalnych.

Nabywca i odbiorca na fakturze sprzedaży

Unikalną funkcją pośród różnego rodzaju programów do fakturowania jest możliwość zdefiniowania przez wystawcę na fakturze dokumentującej sprzedaż dane nabywcy oraz osobno dane odbiorcy. Szczególnie przydatne przy współpracy z organami samorządowymi.

Elektroniczna faktura ustrukturyzowana

W programie występuje również elektroniczna faktura ustrukturyzowana. Jest to faktura, która posiada ustrukturyzowany zapis danych w formacie XML. Zakres występujących danych regulują odrębnie normy przyjęte w całej Unii Europejskiej.

Oznaczenia szczególnych rodzajów transakcji w JPK V7

W programie, użytkownicy mają możliwość oznaczania na fakturach szczególnych transakcji, zgodnie z obowiązującymi wymogami, które automatycznie zostaną ujęte w nowym pliku JPK. Ponadto system pozwala stosować przy sprzedaży określone kody GTU.

Fiskalizacja sprzedaży i raporty

Istnieje możliwość integracji systemu z wieloma popularnymi drukarkami fiskalnymi. Użytkownik może wystawiać paragony fiskalne wprost z programu. Jedna taka drukarka może być również udostępniana w sieci lokalnej dla kilku komputerów.

Menedżer Allegro+ to kompleksowe zarządzanie aukcjami

Dodatek Integrator e‑commerce to kompleksowe, dwukierunkowe zarządzanie aukcjami w systemie. Pozwala na integrację z platformą aukcyjną Allegro oraz platformą sklepową IdoSell. W połączeniu z magazynem, narzędzie staje się kompletną platformą sprzedaży.

Faktury przy ryczałcie ewidencjonowanym

Oprogramowanie pozwala na zdefiniowanie stawek podatkowych ryczałtu ewidencjonowanego do każdej pozycji wykazywanej sprzedaży na fakturze z osobna.

MOJO - aplikacja do mobilnego fakturowania

Użytkownicy systemu do fakturowania mają możliwość wystawiania i rozliczania faktur, a także do ich wysyłki z urządzeń mobilnych. Dostęp do aplikacji mobilnej MOJO jest możliwy z każdego miejsca na ziemi, wystarczy posiadać telefon i dostęp do internetu!

Wiele funkcji Systemu do fakturowania online

Funkcje programu do wystawiania faktury w chmurze

Faktury w 8 wersjach językowych

Mobilne wystawianie faktur

Import kontrahentów z GUS

Integracja z systemem e-płatności

Kredytowanie wystawionych faktur

Natychmiastowe pieniądze za faktury

Zlecenie windykacji online

Łatwa wysyłka faktur

Własne szablony faktur

Współpraca z Magazynem online

Pełna integracja z Allegro

Rozbudowane analizy sprzedaży

Automatyczne wystawianie faktur

Archiwum sprzedaży online

Bezpieczeństwo danych

Opinie korzystających z fakturowania online

Program do faktur w pytaniach i odpowiedziach:

  • Jakie wystawisz faktury w systemie?

    Nasz program do fakturowania umożliwia wystawianie wszystkich rodzajów faktur: faktur zaliczkowych, końcowych rozliczeniowych, faktur VAT marża, faktur bez VAT oraz faktur zagranicznych. System daje również możliwość dokumentowania sprzedaż na podstawie paragonów. Faktury można wystawić na podstawie wcześniej wygenerowanych zamówień lub proform. W systemie można wystawić fakturę sprzedaży w 8 wersjach językowych oraz walucie obcej, a dane kontrahenta pobierzesz bezpośrednio z bazy danych GUS. Ponadto, system dokona weryfikacji czy kontrahent jest czynnym czy zwolnionym podatnikiem VAT.

Testuj za darmo przez 12 miesięcy bez zobowiązań!

Stale wspieramy naszych klientów poprzez indywidualne podejście do każdej sprawy. Do tej pory udzieliliśmy ponad 40 000 porad z zakresu księgowości, podatków, kadr i prawa gospodarczego. Dostarczamy niezbędną wiedzę, która bezpośrednio przekłada się na efektywne zarządzanie firmą.
Angelika Borowska Dyrektor Biura Obsługi Klienta Podpis eksperta wfirma
Ekspert wfirma Angelika Borowska