Zostań Partnerem wFirma!

Zajmujesz się wdrażaniem oprogramowania?

Zarabiaj z wFirma 30% prowizji od każdego zakupu dokonanego przez pozyskanego klienta. Na zawsze! Pomóż wprowadzić nowoczesne narzędzia w firmie, miej realny wpływ na nowe funkcje systemu.

Skontaktuj się
Zostań wdrożeniowcem wFirma

Dlaczego warto zostać Partnerem wFirma?

Wdrażając system klientowi, skorzystaj z dedykowanego reflinku, tym sposobem każdorazowa prowizja od zakupu klienta będzie przekazywana na Twoje konto. Wdrażając system raz - zarabiasz stale!
Wdrożeniowcy mogą skorzystać z darmowej reklamy w Katalogu Partnerów, gdzie odsyłamy naszych klientów. Ponadto Twoja wizytówka pojawi się na Poradniku Przedsiębiorcy, to 4 mln czytelników w miesiącu.
Tylko od Ciebie zależy to ile zarobisz, nie ma limitu przeprowadzonych w firmach wdrożeń.
Nasz system od lat rozwijają specjaliści ds. księgowości, podatków i kadr, a także nasi klienci. Teraz i Ty możesz dołączyć do ich grona, współtworząc nowoczesne oprogramowanie do księgowości.
Nasi specjaliści tworzący system podzielą się swoją wiedzą i znajomością systemu, a także najnowszymi informacjami dotyczącymi wdrażanych aktualizacji.
Poznaj
więcej funkcji
Jak działa

Pomóż wdrożyć nowoczesny system, miej realny wpływ na jego rozwój - zostań Partnerem wFirma!

Katalog Firm Wdrożeniowych - zareklamuj swoje usługi!

Katalog Firm Wdrożeniowych - zareklamuj swoje usługi!
Wszyscy nasi Partnerzy mogą umieścić swoją wizytówkę w Katalogu Firm Wdrożeniowych. Zareklamuj swoje usługi bez dodatkowych kosztów.

Katalog reklamujemy pośród biur rachunkowych i przedsiębiorców, którzy chcą skorzystać z naszego systemu, a także na Poradniku Przedsiębiorcy, odwiedzanego przez 4 mln czytelników miesięcznie oraz social mediach.
Katalog Firm Wdrożeniowych - zareklamuj swoje usługi!

Jak rozpocząć współpracę?

Kroki, jak rozpocząć współpracę


1. Wypełnij formularz pod buttonem Skontaktuj się
2. Dołącz do Programu Partnerskiego
3. Odbieraj co miesiąc prowizję
Kroki, jak rozpocząć współpracę

Najczęstsze pytania:

  • Jak mogę zostać Partnerem wFirma?

    To bardzo proste. Wystarczy, że zajmujesz się wdrażaniem systemów ERP w firmach. Zarejestruj się w systemie, a następnie napisz do nas na wdrozenia@wfirma.pl, a my wszystko Ci wyjaśnimy i zaprezentujemy najważniejsze funkcje i narzędzia systemu, a także zweryfikujemy Cię w naszym systemie, tak abyś mógł zacząć korzystać z Programu Partnerskiego i zarabiać 30% prowizji od każdorazowego zakupu Twojego klienta.

Poradnik Przedsiębiorcy to my! Poradnik Przedsiębiorcy to my!

https://poradnikprzedsiebiorcy.pl

Eksperci Poradnika Przedsiębiorcy publikują dla 4 milionów użytkowników miesięcznie na największych portalach branżowych.

Zajrzyj do Poradnika
Dbamy o dostarczanie najwyższej jakości kompleksowego narzędzia do prowadzenia księgowości firmy. Przestrzegamy, aby wszystkie procesy, odbywające się w ramach modyfikacji systemu, przeprowadzane były zgodnie z polityką jakości ISO 9001.
Bartłomiej Lazarowicz Dyrektor Działu Jakości Podpis eksperta wfirma
Ekspert wfirma Bartłomiej Lazarowicz