Biura Rachunkowe Arrow TwoiKsięgowi.com s.c. Krzysztof Giża, Rafał Szamatowicz
Prowadzisz własne Biuro rachunkowe? Dowiedz się jak zyskać z nami

TwoiKsięgowi.com s.c. Krzysztof Giża, Rafał Szamatowicz

Kędzierzyn-Koźle, opolskie
Adres
ul. Kozielska 67/2
47-224 Kędzierzyn-Koźle
Czas pracy poniedziałek-piątek
godz. 09:30-16:30
Czym się zajmujemy
 • Księgowość podatkowa
 • Kadry i płace
 • Księgi handlowe
Ubezpieczenie
Posiadamy ubezpieczenie OC.
Adres
ul. Kozielska 67/2 47-224 Kędzierzyn-Koźle
Pokaż mapę
Godziny pracy poniedziałek-piątek
godz. 09:30-16:30
Kilka słów o nas

Potrzebujesz profesjonalnych usług księgowych? Skorzystaj z naszego doświadczenia i zaufaj Twoim Księgowym - renomowanemu Biurze Rachunkowemu!

 

Oferujemy kompleksowe rozwiązania finansowe dla firm i osób prywatnych. Nasz zespół wysoko wykwalifikowanych księgowych zadba o Twoje finanse, zapewniając Ci pełny komfort i bezpieczeństwo.

 

Nasze usługi obejmują:

 

-Prowadzenie pełnej księgowości

-Rozliczanie podatków i deklaracje podatkowe

-Obsługę płac i kadry

-Sporządzanie sprawozdań finansowych

-Doradztwo podatkowe i gospodarcze

 

Działamy zgodnie z obowiązującymi przepisami i dbamy o terminowość oraz rzetelność naszych usług. Niezależnie od rozmiaru Twojej firmy, gwarantujemy indywidualne podejście i dostosowanie się do Twoich potrzeb.

 

Dołącz do szerokiego grona zadowolonych klientów, którzy powierzyli nam swoje finanse. Skontaktuj się z nami już dziś, aby umówić się na spotkanie konsultacyjne. Zapewniamy profesjonalizm, poufność i najwyższą jakość obsługi.

 

Nie trać czasu i energii na skomplikowane zagadnienia finansowe. Zaufaj Twoim Księgowym i skup się na rozwoju swojego biznesu. Jesteśmy tu po to, aby Ci pomóc.

Dlaczego warto?
Dostępność

Masz dostęp do danych swojej firmy 24/7 z dowolnego miejsca i na każdym urządzeniu z dostępem do internetu.

Możliwości

Zaawansowany system do wystawiania faktur, CRM do poprawienia relacji z klientami, zarządzanie projektami i zadaniami w firmie.

Wsparcie

Poza wsparciem biura rachunkowego, system udostępnia kontakt z systemem porad online świadczonych przez ekspertów prawa gospodarczego.

Specjalizacja

Ponad 1000 biur rachunkowych korzysta z naszego oprogramowania, świadcząc usługi księgowe dla ponad 30 tysięcy klientów.

Najczęstsze pytania:
 • Dlaczego warto skorzystać z oferty biura rachunkowego?

  Korzystanie z usług biura rachunkowego to przede wszystkim oszczędność czasu i wygoda. Dzięki oprogramowaniu dla biur rachunkowych online takich jak wFirma, przedsiębiorca zyskuje pakiet zaawansowanych narzędzi do prowadzenia swojego biznesu: program do fakturowania, program magazynowy, CRM czy rozbudowane analizy.

  Obsługa klienta poprzez system wFirma pozwala zautomatyzować pracę, co niewątpliwie obniży cenę księgowości. Klient ma dostęp do danych z każdego miejsca, wystarczy urządzenie z dostępem do internetu. Może pobrać wydruki, informacje o podatkach i składkach ZUS. Nie trzeba dowozić dokumentów ani spotykać się osobiście z księgowym. Komunikacja odbywa się elektronicznie, dokumenty dostarczane są przy pomocy urządzeń mobilnych i są automatycznie księgowane.

  Prowadzenie księgowości przez wykwalifikowaną kadrę to także gwarancja bezpieczeństwa, że dokonywane rozliczenia księgowe i podatkowe są poprawne oraz zgodne z obowiązującymi przepisami. Dane w systemie księgowym są dodatkowo chronione poprzez sporządzane codziennie kopie bezpieczeństwa.

  Oddając prowadzenie rachunkowości w ręce profesjonalnej księgowej możemy skupić się na prowadzeniu i rozwoju swojego biznesu.
Polecane Biura Rachunkowe
ALICJA PODLASKO BIURO RACHUNKOWE
Kraków, małopolskie
wFirma od 8 lat Ubezpieczenie OC Certyfikat księgowy MF
ALICJA PODLASKO BIURO RACHUNKOWE

~Zapraszam do współpracy~ Doświadczenie, rzetelność. Zajmuje się  prowadzeniem księgowości oraz kadr Spółek prawa handlowego, KPiR, ryczałt.

”LIDER” BIURO RACHUNKOWE Grzegorz Gałuszka
Jelenia Góra, dolnośląskie
wFirma od 7 lat Ubezpieczenie OC Certyfikat księgowy MF
”LIDER” BIURO RACHUNKOWE Grzegorz Gałuszka

NAJLEPSZY PARTNER W TWOIM BIZNESIE. Współpracujemy online z podmiotami z całej Polski.                      

Prowadzisz własne Biuro Rachunkowe?
Pozyskaj nowych klientów i skorzystaj z wygodnych,
nowoczesnych rozwiązań wFirma.
Dowiedz się jak dołączyć