Wsparcie ekspertów

Wsparcie ekspertów z pewnością przydaje się każdemu, kto prowadzi działalność gospodarczą. Dzięki wFirma.pl możesz konsultować się z profesjonalistami z dziedziny kadr i księgowości, a technicy rozwiążą ewentualne problemy z systemem.

Wypróbuj za darmo
Kasa/Bank Biuro rachunkowe online
Doradca księgowy

Doradca księgowy

W przypadku wystąpienia jakichś problemów, związanych ze sposobem księgowania w systemie, użytkownicy pakietów Księgowość online lub Księgowość online + magazyn mogą skorzystać z wiedzy naszych ekspertów.

Eksperci księgowi wFirma.pl nie świadczą usług doradztwa podatkowego, jednak dobro klienta jest naszym priorytetem. W związku z tym zawsze staramy się pomóc chociażby poprzez dołączanie do odpowiedzi artykułów poruszających dane zagadnienie.

Zachowanie formy pisemnej pozwala ekspertom na przygotowanie fachowej odpowiedzi, natomiast użytkownik ma możliwość odtworzenia historii korespondencji w przyszłości.

Doradca kadrowy

Doradca kadrowy

Jeśli pojawią się wątpliwości co do ujmowania w systemie wFirma.pl zdarzeń w zakresie kadr i ubezpieczeń, użytkownik pakietu Księgowość online lub Księgowość online + magazyn może zwrócić się o pomoc do ekspertów kadrowych wFirma.pl.

Masz możliwość zadawać nieograniczoną liczbę pytań kadrowych poprzez funkcję Zapytaj eksperta. W przypadku zagadnień wymagających szerszego omówienia, do odpowiedzi załączane są artykuły szczegółowo wyjaśniające omawiany problem.

Wsparcie techniczne

Możesz dowolnie wysyłać pytania dotyczące kwestii technicznych systemu.

Wsparcie techniczne

Wsparcie techniczne

Nad funkcjonowaniem systemu wFirma.pl czuwają wysokiej klasy technicy, specjalizujący się w dziedzinach technologii serwerowych oraz bezpieczeństwa danych. W razie jakichkolwiek problemów technicznych użytkownik może w każdej chwili skorzystać z ich wsparcia bez żadnych ograniczeń oraz dodatkowych opłat.

Współtworzymy Poradnik Przedsiębiorcy

Setki wartościowych artykułów, porady rynkowych ekspertów - wszystko w jednym miejscu.

JPK to ustandaryzowany plik, w którym przedsiębiorca przekazuje informacje podatkowe urzędowi skarbowemu. Wysyłka JPK_VAT musi odbywać się elektronicznie zaszyfrowanym kanałem. Jak wysyłać JPK, by było to bezpieczne i zgodne z obowiązującymi normami?

Czytaj dalej

Od stycznia 2018 roku każda firma będąca czynnym podatnikiem VAT musi wysyłać JPK. Wysyłka JPK może odbywać się wyłącznie w postaci elektronicznej i wymaga podpisu. Czy Ministerstwo Finansów udostępni małym firmom podpisywanie JPK przychodem?

Czytaj dalej

Konstytucja Biznesu to pakiet zmian w przepisach dotyczących przedsiębiorców. Wprowadza m.in. pojęcie prowadzenia działalności nierejestrowanej - firma na próbę, ulgę na start czyli zwolnienie przez 6 mcy ze składek ZUS oraz inne zmiany. Poznaj szczegóły!

Czytaj dalej

Zobacz pozostałe funkcje wFirma.pl