Wsparcie ekspertów

Korzystaj ze wsparcia ekspertów wFirma.pl

Wsparcie ekspertów

Wsparcie ekspertów z pewnością przydaje się każdemu, kto prowadzi działalność gospodarczą. Dzięki wFirma.pl możesz konsultować się z profesjonalistami z dziedziny kadr i księgowości, a technicy rozwiążą ewentualne problemy z systemem.

Doradca księgowy

Doradca księgowy

W przypadku wystąpienia jakichś problemów, związanych ze sposobem księgowania w systemie, użytkownicy pakietów Księgowość online lub Księgowość online + magazyn mogą skorzystać z wiedzy naszych ekspertów.

Eksperci księgowi wFirma.pl nie świadczą usług doradztwa podatkowego, jednak dobro klienta jest naszym priorytetem. W związku z tym zawsze staramy się pomóc chociażby poprzez dołączanie do odpowiedzi artykułów poruszających dane zagadnienie.

Zachowanie formy pisemnej pozwala ekspertom na przygotowanie fachowej odpowiedzi, natomiast użytkownik ma możliwość odtworzenia historii korespondencji w przyszłości.

Doradca kadrowy

Doradca kadrowy

Jeśli pojawią się wątpliwości co do ujmowania w systemie wFirma.pl zdarzeń w zakresie kadr i ubezpieczeń, użytkownik pakietu Księgowość online lub Księgowość online + magazyn może zwrócić się o pomoc do ekspertów kadrowych wFirma.pl.

Masz możliwość zadawać nieograniczoną liczbę pytań kadrowych poprzez funkcję Zapytaj eksperta. W przypadku zagadnień wymagających szerszego omówienia, do odpowiedzi załączane są artykuły szczegółowo wyjaśniające omawiany problem.


Wsparcie techniczne

Możesz dowolnie wysyłać pytania dotyczące kwestii technicznych systemu.

Wsparcie techniczne

Wsparcie techniczne

Nad funkcjonowaniem systemu wFirma.pl czuwają wysokiej klasy technicy, specjalizujący się w dziedzinach technologii serwerowych oraz bezpieczeństwa danych. W razie jakichkolwiek problemów technicznych użytkownik może w każdej chwili skorzystać z ich wsparcia bez żadnych ograniczeń oraz dodatkowych opłat.

Wypróbuj za darmo

Zobacz jak wFirma.pl może udoskonalić Twój biznes