Wsparcie ekspertów

Wsparcie ekspertów z pewnością przydaje się każdemu, kto prowadzi działalność gospodarczą. Dzięki wFirma.pl możesz konsultować się z profesjonalistami z dziedziny kadr i księgowości, a technicy rozwiążą ewentualne problemy z systemem.

Wypróbuj za darmo
Kasa/Bank Biuro rachunkowe online
Doradca księgowy

Doradca księgowy

W przypadku wystąpienia jakichś problemów, związanych ze sposobem księgowania w systemie, użytkownicy pakietów Księgowość online lub Księgowość online + magazyn mogą skorzystać z wiedzy naszych ekspertów.

Eksperci księgowi wFirma.pl nie świadczą usług doradztwa podatkowego, jednak dobro klienta jest naszym priorytetem. W związku z tym zawsze staramy się pomóc chociażby poprzez dołączanie do odpowiedzi artykułów poruszających dane zagadnienie.

Zachowanie formy pisemnej pozwala ekspertom na przygotowanie fachowej odpowiedzi, natomiast użytkownik ma możliwość odtworzenia historii korespondencji w przyszłości.

Doradca kadrowy

Doradca kadrowy

Jeśli pojawią się wątpliwości co do ujmowania w systemie wFirma.pl zdarzeń w zakresie kadr i ubezpieczeń, użytkownik pakietu Księgowość online lub Księgowość online + magazyn może zwrócić się o pomoc do ekspertów kadrowych wFirma.pl.

Masz możliwość zadawać nieograniczoną liczbę pytań kadrowych poprzez funkcję Zapytaj eksperta. W przypadku zagadnień wymagających szerszego omówienia, do odpowiedzi załączane są artykuły szczegółowo wyjaśniające omawiany problem.

Wsparcie techniczne

Możesz dowolnie wysyłać pytania dotyczące kwestii technicznych systemu.

Wsparcie techniczne

Wsparcie techniczne

Nad funkcjonowaniem systemu wFirma.pl czuwają wysokiej klasy technicy, specjalizujący się w dziedzinach technologii serwerowych oraz bezpieczeństwa danych. W razie jakichkolwiek problemów technicznych użytkownik może w każdej chwili skorzystać z ich wsparcia bez żadnych ograniczeń oraz dodatkowych opłat.

Współtworzymy Poradnik Przedsiębiorcy

Setki wartościowych artykułów, porady rynkowych ekspertów - wszystko w jednym miejscu.

Ulga na start ma na celu ułatwienie początkującym przedsiębiorcom prowadzenie działalności. Zacznie obowiązywać od 30 kwietnia 2018 roku. Na czym dokładnie będzie polegać? Jakie są warunki skorzystania z niej? Przeczytaj artykuł i dowiedz się więcej!

Czytaj dalej

Przedsiębiorcy wielokrotnie dokonują zakupu towarów od kontrahentów spoza UE. Odprawa celna może się odbywać na terenie Polski lub w innym państwie unijnym. Dowiedz się, jak rozliczać podatek VAT przy imporcie z Chin w zależności od kraju odprawy!

Czytaj dalej

Przedsiębiorca ma prawo do zawieszenia działalności gospodarczej na okres od 30 dni do 24 miesięcy. Czy możliwa jest sprzedaż środka trwałego w trakcie zawieszenia działalności? Jak ją udokumentować? Dowiedz się więcej na ten temat czytając nasz artykuł!

Czytaj dalej

Zobacz pozostałe funkcje wFirma.pl