wFirma.pl - podsumowanie roku 2015

Koniec roku już niebawem, zanim więc zaczniemy witać 2016, warto jeszcze na chwilę zatrzymać się przy tym, co było. Dlatego przygotowaliśmy dla Was krótkie podsumowanie tego, co spotkało nas w tym mijającym, ale jakże pomyślnym dla naszej firmy roku.  

Przybywa pracowników wFirma.pl i nie tylko

Rok 2015 to czas intensywnego rozwoju firmy, wzrosło więc zapotrzebowanie na kolejnych pracowników, którzy z pełnym zaangażowaniem przyczynialiby się do sukcesu naszej firmy. Dlatego też liczba osób w wFirmie.pl  w tak krótkim okresie uległą podwojeniu - na początku roku ekipa nasza liczyła 20 osób, a teraz, w grudniu, jest nas już ponad czterdziestka. Oby tak dalej!

W związku z tym, że naszą kadrę stanowią w znacznej części panie, możemy zdradzić Wam, że trzy z naszych koleżanek już niebawem staną się mamami! Mocno trzymamy kciuki za pomyślne rozwiązania i czekamy na pierwsze zdjęcia maluszków. Oczywiście, nie zapominamy o zatrudnionych w wFirmie.pl panach i gratulujemy naszemu koledze, który w tym roku po raz pierwszy został tatą.

Więcej ludzi w naszej firmie i więcej metrów kwadratowych

Tak znaczne powiększenie ekipy wFirma.pl wymagało zwiększenia przestrzeni do pracy i dlatego w pierwszych miesiącach roku przenieśliśmy się do nowego biura. Nasza siedziba od 2015 roku mieści się  przy ul. Bolesława Krzywoustego, a przyjazna atmosfera 350-metrowego biura na najwyższym piętrze budynku sprawiła, że szybko się tu zadomowiliśmy.

Dzielimy się wiedzą

Dzieliliśmy się wiedzą i doświadczeniem podczas udziału w VIII edycji Panelu Polskich Przedsiębiorców, organizowanej przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP).

Nasz Poradnik Przedsiębiorcy nieustannie zyskuje na popularności i intensywnie się rozwija. Regularnie odwiedza go ponad milion czytelników, a tylko w tym mijającym roku zamieściliśmy w nim ponad 1500 nowych publikacji.

Poradnik.wfirma.pl w mijającym roku objął również patronatem medialnym niemal 50 targów, konferencji oraz innych wydarzeń ściśle związanych z tematyką biznesową.

Obiecujemy nadal dbać o to, aby przedsiębiorcy byli na bieżąco z wszelkimi informacjami i nowościami przydatnymi w prowadzeniu biznesu.

Doceniają nas

Ponownie stanęliśmy na podium jednego z najpopularniejszych konkursów branży - ekomersy 2015. Wyróżnienie w  kategorii Najlepsze rozwiązanie IT w e-commerce to duży sukces i motywacja do dalszej pracy.

Nasze narzędzie doceniają także przedsiębiorcy, o czym bez wątpienia świadczą wciąż nowe rejestracje nowych użytkowników systemu wFirma.pl.

Mamy coś w zanadrzu

Rok 2015 upłynął nam pod znakiem ciężkiej pracy i dużej kreatywności. Zrodziło się sporo pomysłów, które sprawiły, iż po raz pierwszy w historii wFirma.pl równoległe pracowaliśmy nad pięcioma wielkimi projektami równocześnie. Ich start planujemy już niebawem i liczymy, że nasze propozycje spodobają się nie tylko obecnym użytkownikom systemu wFirma.

Ponadto ...

Dołączyliśmy do Izby Gospodarki Elektronicznej i staliśmy się partnerem strategicznym ogólnopolskiego projektu wspierającego nowo powstające na polskim rynku firmy o nazwie Program Aktywizacja.

Działo się w tym mijającym 2015 roku, jak sami widzicie, naprawdę wiele. Cieszy nas, że były to tak dobre rzeczy i trzymamy kciuki za to, by ten nadchodzący rok był co najmniej tak samo owocny - o ile nie lepszy. Życzymy wszystkim naszym Klientom pomyślności i samych sukcesów zarówno tych zawodowych, jak i osobistych.

Zespół wFirma.pl

Czegoś zabrakło? Skontaktuj się z nami
Zapewniamy innowacyjność serwisu popartą wieloletnim doświadczeniem w branży księgowości i zarządzania biznesem. Cały czas monitorujemy zmiany oraz trendy zachodzące w sposobie prowadzenia i rozwijania firmy.
Beata Kostrzycka Dyrektor ds. Rozwoju Podpis eksperta wfirma
Ekspert wfirma Beata Kostrzycka