Program do pisania faktur

W sieci roi się od programów do pisania faktur, jednak niewiele jest tak dobrych, szybkich i wygodnych jak nasze oprogramowanie do pisania faktur. Nasz program do faktur zawiera takie funkcjonalności jak kontrolowanie wierzetelności naszych kontrahentów, monitowanie o niezapłaconych fakturach, zawiera bazę klientów i produktów a także magazyn tychże. Zatem nasze oprogramowanie do nie tylko prosty program do pisania faktur, ale również potężne narzędzie do prowadzenia firmy. Co więcej jest to oprogramowanie w podstawowej wersji darmowe. Zapraszamy do porównania pakietów a także do wypróbowania wersji demo.

Współtworzymy Poradnik Przedsiębiorcy

Setki wartościowych artykułów, porady rynkowych ekspertów - wszystko w jednym miejscu

Kongres Windykacyjny - jedyna taka platforma wymiany doświadczeń - zapraszamy!
W dniach 14-15 października w Warszawie odbędzie się prestiżowa impreza branży windykacyjnej - VIII edycja Kongresu Windykacyjnego. Udział w niej pozwala nie tylko na zdobycie solidnej wiedzy, ale także zawarcia ciekawych znajomości w branży. Zapraszamy!
Czytaj dalej
Faktury kosztowe z zeszłych miesięcy - księgowanie
Faktury kosztowe często otrzymywane są przez kontrahentów z opóźnieniem. Nie zawsze możliwe jest zaksięgowanie ich w miesiącu wystawienia. Czy dozwolone jest księgowanie faktur z zeszłych miesięcy? Na pytanie czytelnika odpowiada nasz ekspert.
Czytaj dalej
Naliczanie odsetek od odsetek
W jakich sytuacjach dozwolone jest naliczanie odsetek od odsetek? Czy polskie prawo w ogóle dopuszcza taką możliwość? Czym jest kapitalizacja odsetek oraz naliczanie odsetek przez instytucję kredytową? Dowiedz się więcej czytając nasz artykuł!
Czytaj dalej