Program do pisania faktur

W sieci roi się od programów do pisania faktur, jednak niewiele jest tak dobrych, szybkich i wygodnych jak nasze oprogramowanie do pisania faktur. Nasz program do faktur zawiera takie funkcjonalności jak kontrolowanie wierzetelności naszych kontrahentów, monitowanie o niezapłaconych fakturach, zawiera bazę klientów i produktów a także magazyn tychże. Zatem nasze oprogramowanie do nie tylko prosty program do pisania faktur, ale również potężne narzędzie do prowadzenia firmy. Co więcej jest to oprogramowanie w podstawowej wersji darmowe. Zapraszamy do porównania pakietów a także do wypróbowania wersji demo.

Współtworzymy Poradnik Przedsiębiorcy

Setki wartościowych artykułów, porady rynkowych ekspertów - wszystko w jednym miejscu

Przeterminowane faktury - jak poradzić sobie z odzyskaniem należności?
Kontrahent zwleka z zapłatą tak długo, że nastąpiło przeterminowanie faktury? Co robić w takiej sytuacji? Pierwszym krokiem jest kontakt z klientem na własną rękę. Jeśli to nie skutkuje, warto zwrócić się o pomoc do biur zajmujących się miękką windykacją.
Czytaj dalej
Ustalenie planów urlopu na 2015 rok
Ustalenie planu urlopowego w wielu zakładach nie jest obowiązkowe, jednak może w znacznym stopniu ułatwić organizację pracy podczas okresu wakacyjnego i nie tylko. Dowiedz się, jakie korzyści przynosi ustalenie właściwego planu urlopowego!
Czytaj dalej
Weterynarz a kasa fiskalna
Z początkiem 2015 roku uległy zmianie przepisy w zakresie obowiązku posiadania kasy fiskalnej. Czy w takim wypadku weterynarze są zobowiązani do zakupu kasy fiskalnej? Nasz ekspert radzi.
Czytaj dalej