Program do pisania faktur

W sieci roi się od programów do pisania faktur, jednak niewiele jest tak dobrych, szybkich i wygodnych jak nasze oprogramowanie do pisania faktur. Nasz program do faktur zawiera takie funkcjonalności jak kontrolowanie wierzetelności naszych kontrahentów, monitowanie o niezapłaconych fakturach, zawiera bazę klientów i produktów a także magazyn tychże. Zatem nasze oprogramowanie do nie tylko prosty program do pisania faktur, ale również potężne narzędzie do prowadzenia firmy. Co więcej jest to oprogramowanie w podstawowej wersji darmowe. Zapraszamy do porównania pakietów a także do wypróbowania wersji demo.

Współtworzymy Poradnik Przedsiębiorcy

Setki wartościowych artykułów, porady rynkowych ekspertów - wszystko w jednym miejscu

Odwrotne obciążenie przy sprzedaży laptopów
W większości przypadków podatek VAT od towarów i usług rozlicza sprzedawca. Jednak co do niektórych towarów obowiązek ten został przeniesiony na nabywcę. Zastosowanie ma wówczas odwrotne obciążenie. Dowiedz się więcej, czytając nasz artykuł!
Czytaj dalej
Nowe deklaracje podatkowe: VAT-27 i VAT-28
Od lipca 2015 r. wprowadzone zostaną zmiany w przepisach VAT, w kwestii mechanizmu odwrotnego obciążenia oraz składania kaucji gwarancyjnej przy solidarnej odpowiedzialności. Zobacz, co dokładnie ulegnie zmianom i z jakich deklaracji można korzystać.
Czytaj dalej
Ulga na złe długi zmiany od lipca 2015
Ulga na złe długi to procedura, która umożliwia czynnym podatnikom VAT “odzyskać” podatek należny z faktur, które nie zostały terminowo opłacone. Od lipca 2015 wchodzą zmiany warunków - na korzyść podatnika. Dowiedz się, co czeka przedsiębiorców.
Czytaj dalej