Program do pisania faktur

W sieci roi się od programów do pisania faktur, jednak niewiele jest tak dobrych, szybkich i wygodnych jak nasze oprogramowanie do pisania faktur. Nasz program do faktur zawiera takie funkcjonalności jak kontrolowanie wierzetelności naszych kontrahentów, monitowanie o niezapłaconych fakturach, zawiera bazę klientów i produktów a także magazyn tychże. Zatem nasze oprogramowanie do nie tylko prosty program do pisania faktur, ale również potężne narzędzie do prowadzenia firmy. Co więcej jest to oprogramowanie w podstawowej wersji darmowe. Zapraszamy do porównania pakietów a także do wypróbowania wersji demo.

Współtworzymy Poradnik Przedsiębiorcy

Setki wartościowych artykułów, porady rynkowych ekspertów - wszystko w jednym miejscu

Jak zaksięgować składki ZUS?
Przedsiębiorcy prowadzący działalność gospodarczą mogą rozliczyć w kosztach opłacone składki ZUS za siebie, osoby współpracujące i pracowników. Jak w praktyce prawidłowo je odliczyć? Dowiedz się więcej! Nasz ekspert odpowiada na pytanie.
Czytaj dalej
Wynagrodzenie zasadnicze - czym jest i je ustalić?
Wynagrodzenie zasadnicze, czyli podstawowe wynagrodzenie, jest wartością majątkową i stanowi ono formę odpłatności za pracę. Dowiedz się więcej na jego temat, a także sposobów, w jaki ustalana jest jego wysokość!
Czytaj dalej
Koszty wakacyjnej reklamy możesz odliczyć!
Przedsiębiorcy niejednokrotnie w okresie wakacyjnym decydują się na niestandardowe akcje promujące swoją firmę. Czy koszty wakacyjnej reklamy będą mogły zostać zaliczone do kosztów podatkowych prowadzonej działalności? Czy jest jakiś roczny limit kosztów?
Czytaj dalej