Program do pisania faktur

W sieci roi się od programów do pisania faktur, jednak niewiele jest tak dobrych, szybkich i wygodnych jak nasze oprogramowanie do pisania faktur. Nasz program do faktur zawiera takie funkcjonalności jak kontrolowanie wierzetelności naszych kontrahentów, monitowanie o niezapłaconych fakturach, zawiera bazę klientów i produktów a także magazyn tychże. Zatem nasze oprogramowanie do nie tylko prosty program do pisania faktur, ale również potężne narzędzie do prowadzenia firmy. Co więcej jest to oprogramowanie w podstawowej wersji darmowe. Zapraszamy do porównania pakietów a także do wypróbowania wersji demo.

Współtworzymy Poradnik Przedsiębiorcy

Setki wartościowych artykułów, porady rynkowych ekspertów - wszystko w jednym miejscu

Ujmowanie zdarzeń po zamknięciu ksiąg rachunkowych
Jak wiadomo, obowiązek zatwierdzenia sprawozdania finansowego mija z dniem 30 czerwca. Jednakże bywają sytuacje, kiedy jednostki po tym czasie muszą ująć w księgach zdarzenia gospodarcze dotyczące zamkniętego roku. Sprawdź, jak to zrobić!
Czytaj dalej
Konstytucja dla przedsiębiorców?
Prawo działalności gospodarczej, zwane "konstytucją dla przedsiębiorców", ma być uchwalone w tym roku. Jakie są główne założenia projektu, jakie zmiany chce wprowadzić resort gospodarki, komu się to podoba, a komu nie?
Czytaj dalej
Wzór Umowa o podwykonawstwo z omówieniem
Nowelizacja ustawy o zamówieniach publicznych wprowadziła znaczące zmiany, które w większym stopniu regulują zakres zawierania umów z podwykonawcami. Po raz pierwszy m.in. wprowadzono definicję umowy o podwykonawstwo. Sprawdź, jak sporządzić taką umowę!
Czytaj dalej