wFirma wystawcą podczas największego wydarzenia dla branży e-commerce

Największe wydarzenie dla branży e-commerce za nami

Podczas wczorajszych Targów eTrade Show uczestnicy wydarzenia mieli możliwość m.in. poznać najnowsze trendy w branży e-commerce, nawiązać wartościowe relacje biznesowe oraz poszerzyć wiedzę w obszarach sprzedaży oraz marketingu internetowego. 

Nie mogło nas tam zabraknąć 

Jako dostawcy oprogramowania zapewniającego wygodne zarządzanie sprzedażą online nie mogło nas tam zabraknąć. Dlatego wFirma była jednym z wystawców na eTrade Show, w którym wzięło udział niemal półtora tysiąca uczestników! Pojawili się zarówno pasjonaci oraz specjaliści e-commere, jak i właściciele małych i dużych sklepów internetowych. Wśród wszystkich tych grup znalazło się wiele zainteresowanych osób, by dowiedzieć się więcej o naszym systemie, a dokładniej o Integratorze e-commerce oraz Programie Magazynowym

Dla odwiedzających eksperci Poradnika Przedsiębiorcy przygotowali merytoryczną książkę nt. podatków w e-commerce w 2022 roku. Zadbaliśmy również o zestawy gadżetów, wśród których znalazł się m.in.: notes, kabel z przejściówkami USB, długopis, zestaw podręcznych narzędzi możliwych do schowania w plecaku lub torebce.

Ogromnie cieszymy się, że nasze stoisko (a właściwie nasz system wFirma) cieszyło się tak ogromnym zainteresowaniem. Planujemy pojawić się również na kolejnych edycjach wydarzenia! 

Na ten moment, również jako wystawcy, pragniemy Państwa serdecznie zaprosić na Targi e-Handlu, które odbędą się 14 kwietnia w centrum EXPO XXI w Warszawie.

wFirma wystawcą podczas Targów eTrade Show

wFirma wystawcą podczas Targów eTrade Show

wFirma wystawcą podczas Targów eTrade Show

wFirma wystawcą podczas Targów eTrade Show

wFirma wystawcą podczas Targów eTrade Show

Czegoś zabrakło? Skontaktuj się z nami
Zapewniamy innowacyjność serwisu popartą wieloletnim doświadczeniem w branży księgowości i zarządzania biznesem. Cały czas monitorujemy zmiany oraz trendy zachodzące w sposobie prowadzenia i rozwijania firmy.
Beata Kostrzycka Dyrektor ds. Rozwoju Podpis eksperta wfirma
Ekspert wfirma Beata Kostrzycka