wFirma i Poradnik Przedsiębiorcy na Gali Inauguracyjnej programu Biznes w Kobiecych Rękach

Założenie własnej firmy to ważna decyzja, do której początkujący przedsiębiorca powinien odpowiednio się przygotować. Wiedza i doświadczenie to dwa kluczowe składniki, które pozwalają z sukcesem prowadzić własny biznes. Dlatego po raz ósmy Sieć Przedsiębiorczych Kobiet wychodzi naprzeciw potrzebom początkujących przedsiębiorczyń tworząc program akceleracyjny - Biznes w Kobiecych Rękach

Program Biznes w Kobiecych Rękach

Do tej pory, w siedmiu edycjach programu, aż 295 kobiet założyło własne firmy. Przyszłe przedsiębiorczynie mogą liczyć m.in. na wsparcie mentorki w dopracowaniu pomysłu na biznes, pomoc w założeniu firmy oraz działania promocyjne. Dzięki temu Fundacja obserwuje ponad 80-procentową przeżywalność firm po pierwszym roku ich działalności. 

wFirma wspiera uczestniczki ósmej edycji

Za nami Gala Inauguracyjna kolejnej edycji, na której pojawiliśmy się, by zaprezentować potencjał naszego programu wFirma, wspierającego prowadzenie biznesu. W gali udział wzięło ponad 100 kobiet, które planują założenie firmy. Dlatego eksperci Poradnika Przedsiębiorcy przygotowali dla nich merytoryczną książkę nt. zagadnień związanych z prowadzeniem jednoosobowej działalności gospodarczej. Z uczestniczkami projektu rozmawialiśmy również o możliwościach naszego systemu wFirma, który w przypadku pakietu Księgowość Online umożliwia m.in: 

  • automatyczne księgowanie;
  • prostą wysyłkę deklaracji, dzięki integracji z ZUS i US;
  • elektroniczne płatności;
  • księgowanie transakcji zagranicznych;
  • mobilne wystawianie faktur;
  • zarządzanie sprzedażą;
  • rozliczenie samochodów;
  • integrację z drukarkami fiskalnymi;
  • zarządzanie relacjami z klientami w jednym miejscu;

- a tym samym stanowi kompleksowe narzędzie do obsługi biurowej prowadzonej działalności. 

Oczywiście, z myślą o wszystkich Paniach przygotowaliśmy także zestawy gadżetów, w których znalazły się m.in. karteczki biurowe, długopis, lusterko oraz mini zestaw do szycia idealny do torebki na awaryjną sytuację. 

Cieszymy się, że mogliśmy wziąć udział w tym wydarzeniu i zaprezentować możliwości wFirmy oraz przekazać przydatną wiedzę na temat prowadzenia swojej działalności gospodarczej.

wFirma na Gali Inauguracyjnej programu Biznes w Kobiecych Rękach

wFirma na Gali Inauguracyjnej programu Biznes w Kobiecych Rękach

wFirma na Gali Inauguracyjnej programu Biznes w Kobiecych Rękach

wFirma na Gali Inauguracyjnej programu Biznes w Kobiecych Rękach

wFirma na Gali Inauguracyjnej programu Biznes w Kobiecych Rękach

Czegoś zabrakło? Skontaktuj się z nami
Dbamy o dostarczanie najwyższej jakości kompleksowego narzędzia do prowadzenia księgowości firmy. Przestrzegamy, aby wszystkie procesy, odbywające się w ramach modyfikacji systemu, przeprowadzane były zgodnie z polityką jakości ISO 9001.
Bartłomiej Lazarowicz Kierownik Działu Jakości Podpis eksperta wfirma
Ekspert wfirma Bartłomiej Lazarowicz