Zarządzaj czasem w swojej firmie, czyli terminarz Kalendarz Kadrowy wFirma

Planowanie oraz zarządzanie czasem pracy to kluczowe kwestie, które są niezbędne dla prowadzenie działalności. Prawidłowa organizacja pracy ma bezpośredni wpływ na efektywność działań. Terminarz Kalendarz Kadrowy to jedna z funkcji systemu wFirma, która będzie służyć pomocą w procesach organizacyjnych Twojego przedsiębiorstwa. Poniżej przedstawiamy kilka ważnych zalet tego narzędzia.

Z pomocą terminarza kadrowego wprowadzisz informacje o nadchodzących wydarzeniach i ważnych datach. System przypomni Ci o terminach płatności zobowiązań oraz terminie wpływu należności od kontrahentów. W terminarzu zaznaczone są również święta i dni wolne od pracy.

Terminy, które są uzupełniane automatycznie

Podczas korzystania z systemu, masz szybki dostęp do kalendarza uzupełnionego o terminy, które są związane z zatrudnianiem pracowników. Po wprowadzeniu do systemu umów, system automatycznie naniesie na kalendarz kadrowy terminy:

  • zgłoszenia umów do ZUS,
  • częściowych wypłat pracowników (w przypadku umów zlecenie),
  • zakończenia tych umów.

Szczegóły danego terminu można wyświetlić po kliknięciu na niego prawym przyciskiem. Wówczas otworzy się okno z interaktywnym terminem, z poziomu którego, np. dostępna będzie opcja przejścia do szczegółów umowy gdzie można od razu wprowadzić wypłatę.

Kalendarz kadrowego posiada wprowadzone terminy świąt i dni wolnych od pracy.

Terminarz Kalendarz Kadrowy online - wydarzenia

Do terminarza wprowadzisz informacje o nadchodzących wydarzeniach, np.:

  • ważnych spotkaniach,
  • kończących się szkoleniach BHP pracowników,
  • kończących się badaniach pracowników.

Zbliżające się terminy

Na samym dole pod kalendarzem kadrowym, znajduje się tabela przedstawiająca zbliżające się terminy. Dzięki której użytkownik ma wszystkie terminy na jednej liście zadań. Dodatkowo do terminów można dodawać notatki, które pozwalają na zapisywanie zadań.

Dodatkowe funkcje Kalendarz Kadrowego online

Jedną z ważniejszy funkcji są przypomnienia - system automatycznie przypomina o wybranych przez użytkownika zdarzeniach. Powiadomienie przychodzące na adres mailowy można dostosować do własnych preferencji.

Ważna jest też możliwość ustalenia czy terminy są tylko moje lub wszystkie - funkcja, która jest przydatna w przypadku kilku użytkowników systemu. Dzięki temu każdy z nich może dodawać swoje wpisy, a terminarze pozostaną przejrzyste.

 

 

Poznaj wszystkie funkcje i zalety korzystania z systemu wFirma testując jego funkcje za darmo przez 30 dni!

Czegoś zabrakło? Skontaktuj się z nami
Zapewniamy innowacyjność serwisu popartą wieloletnim doświadczeniem w branży księgowości i zarządzania biznesem. Cały czas monitorujemy zmiany oraz trendy zachodzące w sposobie prowadzenia i rozwijania firmy.
Beata Kostrzycka Dyrektor ds. Rozwoju Podpis eksperta wfirma
Ekspert wfirma Beata Kostrzycka