Nowości w systemie - wysyłka dokumentów bezpośrednio do ZUS

Miło jest nam poinformować, że jako jedna z niewielu firm zostaliśmy wpisani na listę “oprogramowań interfejsowych”, które przeszły pomyślnie testy akceptacyjne prowadzone przez ZUS.

Od teraz w systemie wfirma.pl istnieje możliwość bezpośredniej wysyłki dokumentów zgłoszeniowych i rozliczeniowych w wersji elektronicznej do ZUS-u.

Funkcja ta dostępna jest w zakładce: BIURO»DEKLARACJE»ROZLICZENIOWE/ZGŁOSZENIOWE ZUS. Po wybraniu odpowiedniej deklaracji w celu jej wysyłki bezpośrednio do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych należy wybrać "WYŚLIJ DO ZUS".

Ważne jest to, że z poziomu naszego systemu można wysłać deklaracje bez konieczności posiadania własnego podpisu (elektronicznego).

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem nowej funkcji: Pomoc wFirma.pl → E-ZUS - deklaracje ZUS  w wersji elektronicznej

Czegoś zabrakło? Skontaktuj się z nami
Zapewniamy innowacyjność serwisu popartą wieloletnim doświadczeniem w branży księgowości i zarządzania biznesem. Cały czas monitorujemy zmiany oraz trendy zachodzące w sposobie prowadzenia i rozwijania firmy.
Beata Kostrzycka Dyrektor ds. Rozwoju Podpis eksperta wfirma
Ekspert wfirma Beata Kostrzycka