System wFirma, czyli prosty program do faktur online z zaawansowanymi funkcjami

wFirma to kompleksowy system działający w chmurze, który pozwala na wystawianie faktury online. Program jest prosty i intuicyjny w obsłudze, także dla nowych użytkowników. wFirma posiada wszystkie potrzebne funkcje, które pozwolą przedsiębiorcy na wygodne fakturowanie z dowolnego urządzenia z dostępem do Internetu.

Kto wystawia faktury vat?

Faktura VAT to dokument poświadczający o dokonaniu transakcji sprzedaży i zakupu pomiędzy przedsiębiorstwami, tzw. B2B. Fakturę w dwóch egzemplarzach wystawia firma, która jest podatnikiem VAT. Ustawa dotycząca fakturowania umożliwia dowolność w formie wystawiania faktur, może ona być sporządzona w formie papierowej (pisemnej), ale również elektronicznej - faktury vat online. Faktury elektroniczne zyskują coraz większą popularność wśród przedsiębiorców, dlatego tak ważne jest, aby program do wystawienia faktury, był dostosowany do potrzeb użytkownika i zawierał wszystkie funkcje ułatwiające fakturowanie.

Korzyści fakturowania on line z wFirma, czyli wygodnie i szybko

Obecnie coraz więcej przedsiębiorców decyduje się na działalność e-commerce, za czym idzie konieczność wystawienia faktury w formie elektronicznej. Systemowe generowanie e-faktury pozwala na zredukowanie błędów, często wynikających z ręcznego wystawiania dokumentu. W przypadku błędu, funkcja faktura korygująca online pozwoli na dokonanie korekty, wcześniej wystawionej faktury vat online.

System wFirma pozwala na szybkie i łatwe wygenerowanie faktury z dowolnego urządzenia z dostępem do Internetu, w tym również z urządzeń mobilnych, na co pozwala nasza aplikacja do wystawiania faktur MOJO. Dzięki takiemu rozwiązaniu przedsiębiorca ma pełną mobilność działań, a fakturę wystawi z dowolnego miejsca i o każdej porze. Co więcej, system prześle fakturę do kontrahenta lub dzięki integracji z drukarkami fiskalnymi online, wydrukuje paragon.

Program wFirma jest stale dostosowywany do zmian prawnych. Dbając o wysoką jakość użytkowania systemu, doskonalimy rozwiązania wpływające na komfort i wygodę korzystających, dlatego cyklicznie wprowadzamy darmowe aktualizacje oprogramowania.

Zadbaj o terminowe płatności, czyli miękka windykacja z wFirma

Miękka windykacja w systemie wFirma to funkcja, która pozwala na monitorowanie terminowości wpłat kontrahentów, a w przypadku ewentualnych opóźnień generowanie wezwania do zapłaty poprzez wiadomość e-mail, SMS lub list tradycyjny. Program do faktur online wFirma umożliwia ustawienie wysyłania wiadomości automatycznych z ponagleniem do kontrahentów zwlekających z opłatą wystawionej przez przedsiębiorcę faktury.

Jaki program do wystawiania faktur wybrać?

wFirma to nowoczesny, a zarazem prosty i intuicyjny program do fakturowania i księgowości. Pakiet Faktura online posiada wszelkie funkcje potrzebne przedsiębiorcy, by móc wystawiać faktury on line. Pozwoli na integrację i koordynację działań prowadzonych przez przedsiębiorców z różnych branż, dzięki pozostałym produktom, czyli Księgowość OnlineKadry i Płace oraz Magazyn.

Poznaj więcej funkcji programu wFirma!

Czegoś zabrakło? Skontaktuj się z nami
Zapewniamy innowacyjność serwisu popartą wieloletnim doświadczeniem w branży księgowości i zarządzania biznesem. Cały czas monitorujemy zmiany oraz trendy zachodzące w sposobie prowadzenia i rozwijania firmy.
Beata Kostrzycka Dyrektor ds. Rozwoju Podpis eksperta wfirma
Ekspert wfirma Beata Kostrzycka