Platforma e-commerce Pasejo - tylko dla klientów wFirma.pl

Miło nam poinformować, iż właśnie uruchomiliśmy wyłącznie dla użytkowników naszego systemu darmową platformę sklepów internetowych w wersji beta - Pasejo.pl.

Jeśli zastanawiasz się nad założeniem i prowadzeniem swojego e-sklepu, teraz jako nasz klient masz taką możliwość - a co najważniejsze, możesz to zrobić całkowicie za darmo!

W pełni funkcjonalny darmowy sklep to okazja do rozpoczęcia sprzedaży internetowej i zwiększenia przychodów własnej firmy.

Zachęcamy wszystkich naszych klientów do rejestracji i wypróbowania możliwości, jakie daje Pasejo.

Twoje cenne uwagi podczas prowadzenia sklepów pomogą nam jeszcze bardziej usprawnić to rozbudowane narzędzie sprzedaży online.

Nieustannie pracujemy nad rozbudową naszego systemu księgowości online wFirma.pl i wiemy, że dopasowanie go do potrzeb i oczekiwań użytkowników jest gwarancją stworzenia czegoś wyjątkowego i przydatnego w prowadzeniu własnego biznesu. Dlatego z góry dziękujemy za cenne sugestie i propozycje usprawnień udostępnionego właśnie narzędzia e-commerce, jakim jest Pasejo.

Co  sprawia, że platforma Pasejo jest najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie? Bez wątpienia zagwarantuje to rozbudowana integracja z systemem księgowości online wFirma.pl, której nie znajdziesz nigdzie indziej. Integracja zarówno z systemem do fakturowania, jak i drukarka fiskalną czy opcja zarządzania magazynem sklepu połączona z systemem wFirma.pl to tylko niektóre z  wyjątkowych funkcji, które oferuje Ci nasza platforma sklepów.

Nie zwlekaj i już teraz załóż i prowadź swój sklep internetowy na Pasejo.pl.

Zespół wFirma.pl

Czegoś zabrakło? Skontaktuj się z nami
Stale wspieramy naszych klientów poprzez indywidualne podejście do każdej sprawy. Do tej pory udzieliliśmy ponad 40 000 porad z zakresu księgowości, podatków, kadr i prawa gospodarczego. Dostarczamy niezbędną wiedzę, która bezpośrednio przekłada się na efektywne zarządzanie firmą.
Angelika Borowska Dyrektor Biura Obsługi Klienta Podpis eksperta wfirma
Ekspert wfirma Angelika Borowska