wFirma.pl dołączyła do Programu Aktywizacja

Z przyjemnością informujemy, że wFirma.pl przystąpiła do Programu Aktywizacja - inicjatywy, która powstała z myślą o polskiej przedsiębiorczości. Mamy nadzieję, że nasza obecność w projekcie okaże się pomocna dla jego uczestników.

Program Aktywizacja skierowany jest do młodych przedsiębiorców, stawiających pierwsze kroki w prowadzeniu własnego biznesu. Początki takiej działalności zawsze są trudne, dlatego wFirma.pl chce pomóc nowym biznesom rozwinąć się i usprawnić kluczowe działania. Z naszej strony uczestnicy programu mogą liczyć na wsparcie w księgowym aspekcie prowadzenia firmy. W ramach projektu wszyscy uczestnicy otrzymają bezpłatnie na okres jednego roku narzędzia do prowadzenia samodzielnej księgowości online. WFirma.pl gwarantuje również merytoryczne wsparcie ze strony ekspertów, ponieważ dzielenie się wiedzą i pomoc w budowaniu doświadczenia młodych przedsiębiorców to wartości wpisujące się w filozofię firmy.

Aby przystąpić do Programu Aktywizacja i móc korzystać z możliwości jakie oferuje, wystarczy wejść na stronę programaktywizacja.pl, wypełnić formularz i zarejestrować się. Warunkiem, jaki trzeba spełnić, by dołączyć do grona uczestników, jest założenie własnej działalności w ciągu ostatnich 60 dni przed wzięciem udziału w projekcie.

Jesteśmy pewni, że dzięki możliwościom, jakie daje Program Aktywizacja, młodzi przedsiębiorcy wzmocnią się nie tylko teoretycznie, ale również zyskają cenny czas i pieniądze. Mamy nadzieję, że inicjatywa z pomocą wFirmy.pl będzie osiągnięciem, które przełoży się na sukces uczestników projektu.

Program Aktywizacja

Czegoś zabrakło? Skontaktuj się z nami
Zapewniamy innowacyjność serwisu popartą wieloletnim doświadczeniem w branży księgowości i zarządzania biznesem. Cały czas monitorujemy zmiany oraz trendy zachodzące w sposobie prowadzenia i rozwijania firmy.
Beata Kostrzycka Dyrektor ds. Rozwoju Podpis eksperta wfirma
Ekspert wfirma Beata Kostrzycka