automatyzacja pracy w biurze rachunkowym

Automatyzacja pracy księgowych i kadrowych, czyli jak system wFirma przyczynia się do wzrostu efektywności biur rachunkowych - webinar

Podczas webinaru "Automatyzacja pracy księgowych i kadrowych”, rozmawiano o narzędziach oferowanych przez system wFirma, które wspierają biura rachunkowe. Jak sztuczna inteligencja może wpłynąć na księgowość? Dla kogo jej rozwój może być szansą? Sprawdź!

więcej

Automatyzacja pracy w biurze rachunkowym a kadry, płace i ubezpieczenia

Podczas MKBR mieliśmy okazję poruszyć temat: Automatyzacja pracy w biurze rachunkowym a kadry, płace i ubezpieczenia. Jakie są metody automatyzacji w tym aspekcie? Jak sprawnie połączyć pracę księgową i kadrową? Przeczytaj!

więcej

Automatyzacja procesów w biurze rachunkowym - księgowość w dobie sztucznej inteligencji - materiał z MKBR 2023

W październiku 2023 roku odbył się “IV Międzynarodowy Kongres Biur Rachunkowych MKBR”. Jako przedstawiciele oprogramowania wFirma dla biur rachunkowych mieliśmy okazje poprowadzić warsztaty dotyczące automatyzacji procesów w biurze rachunkowym. Sprawdź!

więcej
Zapewniamy innowacyjność serwisu popartą wieloletnim doświadczeniem w branży księgowości i zarządzania biznesem. Cały czas monitorujemy zmiany oraz trendy zachodzące w sposobie prowadzenia i rozwijania firmy.
Beata Kostrzycka Dyrektor ds. Rozwoju Podpis eksperta wfirma
Ekspert wfirma Beata Kostrzycka