automatyzacja procesów w biurze rachunkowym

Automatyzacja pracy księgowych i kadrowych, czyli jak system wFirma przyczynia się do wzrostu efektywności biur rachunkowych - webinar

Podczas webinaru "Automatyzacja pracy księgowych i kadrowych”, rozmawiano o narzędziach oferowanych przez system wFirma, które wspierają biura rachunkowe. Jak sztuczna inteligencja może wpłynąć na księgowość? Dla kogo jej rozwój może być szansą? Sprawdź!

więcej

Jak automatyzacja i sztuczna inteligencja zmieniają księgowość?

Odkryj jak automatyzacja i sztuczna inteligencja zmieniają księgowość i biura rachunkowe! Przeczytaj, aby dowiedzieć się więcej o narzędziach opartych na sztucznej inteligencji, które mogą zautomatyzować prace biur rachunkowych!

więcej

Automatyzacja pracy w biurze rachunkowym a kadry, płace i ubezpieczenia

Podczas MKBR mieliśmy okazję poruszyć temat: Automatyzacja pracy w biurze rachunkowym a kadry, płace i ubezpieczenia. Jakie są metody automatyzacji w tym aspekcie? Jak sprawnie połączyć pracę księgową i kadrową? Przeczytaj!

więcej

Automatyzacja procesów w biurze rachunkowym - księgowość w dobie sztucznej inteligencji - materiał z MKBR 2023

W październiku 2023 roku odbył się “IV Międzynarodowy Kongres Biur Rachunkowych MKBR”. Jako przedstawiciele oprogramowania wFirma dla biur rachunkowych mieliśmy okazje poprowadzić warsztaty dotyczące automatyzacji procesów w biurze rachunkowym. Sprawdź!

więcej
Dbamy o dostarczanie najwyższej jakości kompleksowego narzędzia do prowadzenia księgowości firmy. Przestrzegamy, aby wszystkie procesy, odbywające się w ramach modyfikacji systemu, przeprowadzane były zgodnie z polityką jakości ISO 9001.
Bartłomiej Lazarowicz Kierownik Działu Jakości Podpis eksperta wfirma
Ekspert wfirma Bartłomiej Lazarowicz