wypowiedzenie umowy o pracę

Rozwiązanie umowy o pracę za porozumieniem stron - co warto wiedzieć?

Rozwiązanie umowy o pracę za porozumieniem stron jest formą zakończenia stosunku pracy, która może zostać dokonana z inicjatywy pracownika lub pracodawcy. Zamiast okresu wypowiedzenia strony mogą ustalić dowolną datę rozwiązania umowy. Dowiedz się więcej!

więcej

Wypowiedzenie umowy o pracę podczas świadczenia rehabilitacyjnego

Czy chorego pracownika można zwolnić? Co do zasady nie! Jednak czy istnieją jakieś wyjątki w tej kwestii? Co należy wiedzieć? Wypowiedzenie umowy o pracę podczas świadczenia rehabilitacyjnego - najważniejsze informacje dla pracodawcy!

więcej

Generator umów - wszystko co warto wiedzieć

Generator umów to narzędzie, które pozwala na tworzenie umów dla pracowników, zleceniobiorców i wykonawców dzieła. Wyjaśnimy jakie funkcje i zalety posiada generator umów, a także jak w systemie wFirma stworzyć umowę dla nowo zatrudnionej osoby.

więcej
Stale wspieramy naszych klientów poprzez indywidualne podejście do każdej sprawy. Do tej pory udzieliliśmy ponad 40 000 porad z zakresu księgowości, podatków, kadr i prawa gospodarczego. Dostarczamy niezbędną wiedzę, która bezpośrednio przekłada się na efektywne zarządzanie firmą.
Angelika Borowska Dyrektor Biura Obsługi Klienta Podpis eksperta wfirma
Ekspert wfirma Angelika Borowska