Aktualizacja systemów wfirma.pl i mb24

Szanowni Państwo, 

informujemy, że w nocy z 31 października na 1 listopada 2019 roku od godz. 0:00 do godz. 6:00 nastąpi aktualizacja systemów:

  • wFirma.pl - systemu dla przedsiębiorców online

  • mb24.pl - systemu dla biur rachunkowych online. 

Aktualizacja związana jest z wdrożeniem nowych funkcji systemowych:

MOBILNA WERSJA SYSTEMÓW - WFIRMA.PL ORAZ MB24.PL

Jest to pierwsza wersja naszych systemów (wfirma.pl oraz mb24.pl) w pełni responsywna tzn. pozwalająca na kompleksową pracę nie tylko na komputerze, ale również na tablecie czy smartfonie. 

W kolejnych etapach prac skoncentrujemy się na optymalizacji wszystkich widoków tak by praca na urządzeniach mobilnych była maksymalnie przyjazna dla użytkowników.

KSIĘGOWOŚĆ

KADRY

Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje zmian, których celem jest rozwój systemów. Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek sugestie, które moglibyśmy wprowadzić - zachęcamy do zgłaszania ich na forum.wfirma.pl

Z góry dziękujemy za wszystkie propozycje.

Zespół wfirma.pl oraz Zespół mojebiuro24.pl

Nadawcą wiadomości jest Web INnovative Software Sp. z o.o. ul. Bolesława Krzywoustego 105/21, 51-166 Wrocław, KRS 0000342082, NIP 8982167294, Kapitał 60 000zł. Otrzymali Państwo ten email, ponieważ na ten adres zostało zarejestrowane konto w systemie wfirma.pl/mojebiuro24.pl. Jeżeli nie chcą Państwo otrzymywać tego typu wiadomości należy usunąć konto.

Czegoś zabrakło? Skontaktuj się z nami
Zapewniamy regularne aktualizacje systemu, które odpowiadają na potrzeby naszych klientów i są zgodne z obowiązującym stanem prawnym. Gwarantujemy bezpieczeństwo korzystania z serwisu, nad którym nieustannie czuwają eksperci z zakresu prawa.
Ewa Szpytko-Waszczyszyn Dyrektor Działu Prawnego Podpis eksperta wfirma
Ekspert wfirma Ewa Szpytko-Waszczyszyn