Mikołajkowa aktualizacja wfirma.pl i mb24.pl

W nocy 6 grudnia 2020 roku od godz. 2:00 do godz. 10:00 nastąpi aktualizacja systemów:

  • wFirma.pl – systemu dla przedsiębiorców online,

  • mb24.pl – systemu dla biur rachunkowych online. 

Aktualizacja związana jest z wdrożeniem nowych funkcji systemowych:

Księgowość online

  • OCR dla wszystkich za darmo – od grudnia wszyscy użytkownicy, w ramach pakietu Księgowość online, otrzymują funkcję do odczytywania i automatycznego księgowania faktur. 

Dla biur rachunkowych

  • System sprawdzania i akceptowania zapisów księgowych – OCR automatycznie tworzy wersje robocze wydatków. Na ich podstawie użytkownik może sprawdzić poprawność zapisu i ewentualnie nanieść poprawkę lub zatwierdzić zapis. Funkcja szczególnie przydatna dla biur rachunkowych, gdzie wprowadzaniem danych do systemu zajmują się mniej wykwalifikowane księgowe lub samouczący się system OCR. 

Kadry

  • Aktualizacja wzorów  deklaracji rocznych PIT-11, PIT-4R oraz PIT-8AR – zgodnie z nowymi strukturami, dotyczącymi dochodów za 2020 rok;

  • Dostosowanie formularzy Z-3, Z-3a oraz Z-3b do nowych wytycznych Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, dzięki czemu możliwe jest zaimportowanie ich w PUE.

 

Czegoś zabrakło? Skontaktuj się z nami
Zapewniamy regularne aktualizacje systemu, które odpowiadają na potrzeby naszych klientów i są zgodne z obowiązującym stanem prawnym. Gwarantujemy bezpieczeństwo korzystania z serwisu, nad którym nieustannie czuwają eksperci z zakresu prawa.
Ewa Szpytko-Waszczyszyn Dyrektor Działu Prawnego Podpis eksperta wfirma
Ekspert wfirma Ewa Szpytko-Waszczyszyn