Nadchodzi kolejna aktualizacja 19.2!

To już kolejna aktualizacja w tym roku systemów:

  • wFirma.pl - systemu dla przedsiębiorców online do rozliczania i zarządzania mikro i małymi firmami,

  • mojebiuro24.pl - systemu dla biur rachunkowych online łączącego pracę Księgowej/Księgowego i Przedsiębiorcy na jednym systemie.

Aktualizacja systemu wfirma.pl związana jest z wdrożeniem nowych funkcji systemowych.

Jakie nowości pojawią się w systemie?

Mobilna aplikacja mojo.pl 

Długo wyczekiwana przez Użytwkoników systemu wersja mobilna do wygodnego i szybkiego wystawiania faktur. To jednak dopiero pierwsza odsłona, w kolejnych aktualizacjach mojo.pl będzie wzbogcane o zestawienia niezbędnych informacji o całej firmie, które warto mieć pod ręką prowadząc biznes.

Allegro plus 

Całkowicie nowa integracja z Allegro jako dodatek do pakietów z magazynem. Dlaczego powstaje nowa funkcja? E-handel przenosi się na marketplace’y a jednym z nich jest właśnie Allegro. Sprzedaż w takim systemie pozwala ominąć konieczność utrzymywania i na własną rękę promowania swoich produktów. W kolejnych aktualizacjach pojawiać się będą integracje z kolejnymi znanymi marketplace’ami.

E-akta

Czyli elektroniczne akta osobowe - nowoczesne rozwiązania dla firm z pracownikami w pełni zgodne z nowymi przepisami. Umożliwiają dodawanie skanów dokumentów, składanie podpisów elektronicznych pod dokumentami oraz ich bezpieczne przechowywanie w strukturze XML wymaganej ustawą.

Lista zmian w aktualizacji kwietniowej wfirma.pl i mojebiuro24.pl

Zarządzanie sprzedażą:

Magazyn:

Kadry:

Integracje:

Wybrane ulepszenia dotychczasowych funkcji - aktualizacja systemu wfirma.pl i mojebiuro24.pl

Wprowadzono również ulepszenia dotychczasowych funkcji m.in.:

Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje zmian, których celem jest rozwój systemów. Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek sugestie, które moglibyśmy wprowadzić - zachęcamy do zgłaszania ich na forum.wfirma.pl.

Czegoś zabrakło? Skontaktuj się z nami
Zapewniamy regularne aktualizacje systemu, które odpowiadają na potrzeby naszych klientów i są zgodne z obowiązującym stanem prawnym. Gwarantujemy bezpieczeństwo korzystania z serwisu, nad którym nieustannie czuwają eksperci z zakresu prawa.
Ewa Szpytko-Waszczyszyn Dyrektor Działu Prawnego Podpis eksperta wfirma
Ekspert wfirma Ewa Szpytko-Waszczyszyn