wfirma.pl dołączyła do Izby Gospodarki Elektronicznej

Wraz z pierwszym dniem czerwca wfirma.pl przystąpiła do Izby Gospodarki Elektronicznej e-COMMERCE POLSKA. E-izba (bo tak jest popularnie nazywana) jest przedstawicielem branży e-commerce w Polsce. Jej działania skierowane są na rozwój polskiego rynku usług świadczonych online poprzez wymianę wiedzy i know-how. Dodatkowo e-Izba ma na celu skuteczne reprezentowanie wspólnych interesów branży e-commerce przed strukturami rządowymi. Do grona Izby Gospodarki Elektronicznej należą największe firmy z obszaru polskiego e-handlu.

Jako klienci wfirma.pl wiecie najlepiej, jak ważne jest dla nas ciągłe podnoszenie jakości świadczonych przez nas usług. Członkostwo wfirma.pl w e-Izbie jest dla nas zatem naturalnym krokiem na drodze do realizacji tych wartości, a także kolejnym atutem, wyróżniającym nas na tle konkurencji. Przynależność do Izby Gospodarki Elektronicznej pozwoli nam wzmacniać swoją pozycję ekspercką zarówno w samodzielnej księgowości online, jak i w całym obszarze prawa, dotyczącego rynku e-commerce w Polsce. Będziemy bowiem nie tylko uczestniczyć w konferencjach, seminariach czy warsztatach prowadzonych przez autorytety z branży e-handlu, ale także dzielić się naszym doświadczeniem w roli prelegentów. Jest to dla nas szczególnie ważna okoliczność ponieważ od samego początku istnienia wfirma.pl, dbamy o rozwój małych i średnich przedsiębiorstw.

Jesteśmy pewni, że obecność wfirma.pl w e-Izbie wzmocni nas  nie tylko wizerunkowo, ale i edukacyjnie, co będzie miało bezpośrednie przełożenie na zadowolenie naszych klientów.

Czegoś zabrakło? Skontaktuj się z nami
Zapewniamy innowacyjność serwisu popartą wieloletnim doświadczeniem w branży księgowości i zarządzania biznesem. Cały czas monitorujemy zmiany oraz trendy zachodzące w sposobie prowadzenia i rozwijania firmy.
Beata Kostrzycka Dyrektor ds. Rozwoju Podpis eksperta wfirma
Ekspert wfirma Beata Kostrzycka