Ostatnio dodane

Nowy wygląd systemu, czyli połączenie nowoczesności z wygodą pracy

Kolejny krok w stronę nowoczesności i zwiększenia komfortu pracy. Obecna aktualizacja, która odbyła sięna początku lipca, uwzględnia szereg zmian w wyglądzie systemu. W artykule przedstawiamy opis poszczególnych funkcji w ramach nowego interfejsu.

więcej

Aktualizacja systemu - maj 2018

W artykule przedstawiamy nowości i zmiany w systemie, które pojawią się w najnowszej aktualizacji 18.2. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami zmian!

więcej

Przebudowa wyglądu systemu - pierwszy krok pod urządzenia mobilne

W najnowszej aktualizacji systemu dokonaliśmy zmian w pojedynczych widokach zmierzających do dostosowania systemu wFirma.pl pod urządzenia mobilne. Sprawdź, co się zmieniło w wyglądzie systemu!

więcej

Zmieniamy się dla Was - podsumowanie zmian w 2017 roku

Silny rozwój serwisu wFirma.pl oraz chęć ciągłego doskonalenia i dostarczenia usługi zgodnej z przepisami prawnymi oraz potrzebami naszych Klientów. Tak w skrócie można przedstawić 2017 rok.

więcej

Spalanie kalorii, czyli Poświąteczny Turniej Pingpongowy

W duchu świątecznej atmosfery i potrzeby ruchu po odejściu od wigilijnego stołu, nasza ekipa wybrała się na boisko halowe by rozegrać poświąteczny turniej w ping ponga.

więcej

wFirma.pl w nowej odsłonie!

Wraz z noworoczną aktualizacją zmieniliśmy wygląd strony głównej serwisu wFirma.pl oraz odświeżyliśmy logo. Poznaj szczegóły zmian!

więcej

Aktualizacja systemu wFirma.pl - styczeń 2018

W artykule przedstawiamy nowości oraz zmiany w systemie wFirma.pl, które pojawiły się w ramach noworocznej aktualizacji serwisu (aktualizacja 18.1). Sprawdź, co się zmieniło!

więcej

Ekomersy 2017 - dziękujemy za wszystkie głosy

W tegorocznej edycji konkursu ekomersy 2017 wFirma stanęła na podium w kategorii - Rozwiązanie wspierające zarządzanie e-biznesem.

więcej

Aktualizacja systemu - październik 2017

Przedstawiamy najważniejsze zmiany i nowości w aktualizacji 17.4. Sprawdź, co nowego wprowadziliśmy.

więcej

wFirma.pl wspiera Mistrzostwa Kobiet w Szachach Błyskawicznych

W pierwszy weekend lipca odbyły się Mistrzostwa Polski w Szachach Błyskawicznych. Podczas tego wydarzenia wFirma.pl wspierała drużynę kobiet WIEŻA PĘGÓW, która została V-ce Mistrzem Polski.

więcej
Stale wspieramy naszych klientów poprzez indywidualne podejście do każdej sprawy. Do tej pory udzieliliśmy ponad 40 000 porad z zakresu księgowości, podatków, kadr i prawa gospodarczego. Dostarczamy niezbędną wiedzę, która bezpośrednio przekłada się na efektywne zarządzanie firmą.
Angelika Borowska Dyrektor Biura Obsługi Klienta Podpis eksperta wfirma
Ekspert wfirma Angelika Borowska