wFirma na 21. Targach eHandlu w Warszawie!

14.04.2022 r. odbyły się 21.Targi eHandlu, które miały miejsce w hali EXPO XXI w Warszawie. To jedno z największych wydarzeń w branży e-commerce, nie mogło odbyć się bez zespołu wFirma.

System wFirma dla e-commerce

System wFirma posiada rozwiązania dedykowane firmom z branży e-commerce. Ważnymi elementami podczas prowadzenia sklepu online są automatyzacja procesów i wielokanałowość sprzedaży. Jest to możliwe dzięki Integratorowi e-commerce, który znajdziesz w ofercie wFirmy. Nasi klienci cenią sobie także zalety programu magazynowego online, dzięki któremu zarządzanie gospodarka magazynową produktów staje się o wiele łatwiejsze.

Spotkania i rozmowy przy stoisku

Podczas targów nasze stoisko odwiedziło wielu właścicieli i pracowników firm e-commerce, co więcej mieliśmy okazję spotkać się z osobami chcącymi poszerzyć swoją działalność o sektor e-handlu. Nie zabrakło także rozmów z naszymi obecnymi klientami, co nas bardzo cieszy.


Specjalnie na targi nasi eksperci przygotowali informator pt. “E-commerce a podatki”, w którym zebraliśmy najważniejszą wiedzę podatkową oraz cenne wskazówki przy rozliczaniu działalności. Ponadto nie zabrakło naszych wFirmowych gadżetów takich jak: notesy, karteczki, zestawy narzędzi, lusterka, długopisy czy maskotki, by każdy mógł wybrać coś dla siebie.

wfirma na targach e-handlu

wfirma na targach e-handlu

wfirma na targach e-handlu

wfirma na targach e-handlu

Czegoś zabrakło? Skontaktuj się z nami
Dbamy o dostarczanie najwyższej jakości kompleksowego narzędzia do prowadzenia księgowości firmy. Przestrzegamy, aby wszystkie procesy, odbywające się w ramach modyfikacji systemu, przeprowadzane były zgodnie z polityką jakości ISO 9001.
Bartłomiej Lazarowicz Kierownik Działu Jakości Podpis eksperta wfirma
Ekspert wfirma Bartłomiej Lazarowicz