IV edycja konferencji “Zmieniamy oblicze biur rachunkowych” - kolejny raz z udziałem wFirma

W dniach 7-9 czerwca 2024 roku, w Gdańsku, odbyła się IV konferencja “Zmieniamy oblicze biur rachunkowych”. Wydarzenie zgromadziło właścicieli biur rachunkowych z całej Polski, oferując im wyjątkową okazję do zdobycia wiedzy, nawiązania nowych kontaktów oraz wspólnej zabawy.

Weekend pełen wiedzy, inspiracji i relaksu

Pierwszy dzień konferencji obfitował w inspirujące prelekcje oraz warsztaty prowadzone przez ekspertów z branży i praktyków prowadzących swoje biura rachunkowe od wielu lat. Głównym celem, który przyświeca organizatorkom: Żanecie Hejne i Joannie Głowackiej, jest szerzenie wiedzy jak rozwinąć biuro rachunkowe w dobrze prosperujący biznes, a jednocześnie mając przestrzeń na życie osobiste, swoje pasje, a także rodzinę i przyjaciół. Uczestnicy mieli okazję wysłuchać wystąpień na temat sprzedaży i wyceny usług biur rachunkowych, relacji i emocji w biznesie, marketingu, a także rozwoju biura rachunkowego.

Wśród prelegentów nie mogło zabraknąć i nas! Podczas prelekcji ekspertki wFirma dla Biur Rachunkowych Małgorzaty Lewandowskiej, uczestnicy dowiedzieli się jak automatyzować procesy w biurach rachunkowych oraz jakie korzyści niesie ze sobą wykorzystanie sztucznej inteligencji.

Podczas konferencji uczestnicy mieli także wyznaczony czas na zwiększenie kreatywności i relaks. Warsztaty malowania obrazów przy winie pozwoliły uczestnikom na chwilę wytchnienia i odpoczynku od codziennych obowiązków, a wieczorna kolacja i impreza w stylu Barbie & Ken były doskonałą okazją do integracji i wspólnej zabawy oraz rozmów i wymiany doświadczeń.

Drugi dzień konferencji rozpoczął się prelekcją na temat zabezpieczenia interesów firmy. Wieczorem odbyła się kolacja w wyjątkowym miejscu, w Muzeum II Wojny Światowej, podczas której uczestnicy mogli wysłuchać wystąpienia na temat różnic między kobietami a mężczyznami, co dostarczyło zarówno śmiechu, jak i cennych refleksji. Ostatni dzień konferencji rozpoczął się od medytacji na świeżym powietrzu, co dało uczestnikom chwilę wyciszenia i regeneracji.

Jak zwiększyć efektywność biura rachunkowego?

Podczas naszej prelekcji skoncentrowaliśmy się na przekazaniu właścicielom biur rachunkowych, jak ważnym jest zautomatyzować procesy księgowe i kadrowe w swojej firmie. Wyjaśniliśmy także, że wykorzystanie sztucznej inteligencji w biurach rachunkowych, będzie skutkować znacznym przyspieszeniem pracy oraz możliwością skupienia się na merytorycznym aspekcie pracy zawodowej, a nie codziennych rutynach, w których wyręczą nas automaty. Uczestnicy wydarzenia mogli poznać narzędzia, które pomogą im w codziennych działaniach przy jednakowej możliwości wyższego zarobku, a także dadzą możliwość na wygospodarowanie dodatkowego czasu.

Podsumowanie

IV edycja konferencji “Zmieniamy oblicze biur rachunkowych” była nie tylko źródłem cennych informacji, ale także miejscem, gdzie właściciele biur rachunkowych oraz partnerzy konferencji mogli nawiązać nowe znajomości, wymienić się doświadczeniami oraz wspólnie świętować. Organizatorzy, zadbali o każdy detal, aby uczestnicy mogli w pełni skorzystać z oferowanych atrakcji i wrócić do swoich biur z nowymi pomysłami i energią do działania. Już teraz czekamy na kolejną edycję, która z pewnością przyniesie jeszcze więcej inspiracji i możliwości rozwoju, a także pozwoli nam ponownie zobaczyć się z klientami i partnerami biznesowymi.

Czegoś zabrakło? Skontaktuj się z nami
Dbamy o dostarczanie najwyższej jakości kompleksowego narzędzia do prowadzenia księgowości firmy. Przestrzegamy, aby wszystkie procesy, odbywające się w ramach modyfikacji systemu, przeprowadzane były zgodnie z polityką jakości ISO 9001.
Bartłomiej Lazarowicz Kierownik Działu Jakości Podpis eksperta wfirma
Ekspert wfirma Bartłomiej Lazarowicz