Rozwój systemu

wfirma.pl dołączyła do Izby Gospodarki Elektronicznej

Od początku naszej działalności przyświeca nam idea efektywnego wsparcia polskiego e-handel. Przystąpienie do grona e-Izby jest kolejnym krokiem na drodze do realizacji tego zamierzenia. O szczegółach nowej współpracy możecie przeczytać w reszcie wpisu.

więcej

wfirma.pl zwycięzcą Ekomersów 2014

Korzystając z okazji, że już niebawem ruszają zgłoszenia do IV edycji konkursu Ekomersy chcieliśmy raz jeszcze podziękować Wam za głosy oddane na wfirma.pl w zeszłym roku. W dzisiejszym wpisie możecie razem z nami powspominać to wyjątkowe wyróżnienie.

więcej

Layout wfirma.pl wczoraj i dziś

Parafrazując klasyka jaki jest layout, każdy widzi jednak tego jaki był nie widzi już nikt. By to zmienić zapraszamy Was na podróż w czasie, podczas której możecie zobaczyć jak zmieniała się strona wfirma.pl przez 9 lat swojego funkcjonowania.

więcej

Poznaj naszą historię

Na początku jest pomysł, potem jego realizacja, a na koniec wiara, że uda się odnieść sukces. O tym, jak wyglądała nasza droga ku realizacji tego zamierzania i skąd wzięła się idea na powstanie wfirma.pl, możecie przeczytać poniżej.

więcej
Dbamy o dostarczanie najwyższej jakości kompleksowego narzędzia do prowadzenia księgowości firmy. Przestrzegamy, aby wszystkie procesy, odbywające się w ramach modyfikacji systemu, przeprowadzane były zgodnie z polityką jakości ISO 9001.
Bartłomiej Lazarowicz Kierownik Działu Jakości Podpis eksperta wfirma
Ekspert wfirma Bartłomiej Lazarowicz