Księgowość

Ryczałt 2022 - aktualne stawki opodatkowania

Ryczałt to uproszczona forma opodatkowania działalności cechująca się stosunkowo niskimi stawkami, dlatego jest ona chętnie wykorzystywana. W minionych latach poszerzył się zakres działalności do tego uprawnionych. Poznaj aktualne stawki opodatkowania!

więcej

Skala podatkowa - jak obliczyć podatek dochodowy w 2022 roku?

Skala podatkowa to dotychczas najczęściej wykorzystywana forma opodatkowania przez przedsiębiorców. Zmiany, które wprowadził Polski Ład nie ominęły również jej. Modyfikacji uległ m.in limit progu podatkowego. Sprawdź, jak obliczyć podatek w 2022 roku!

więcej

"Zmiany podatkowe w Polskim Ładzie" - relacja z webinaru

29 grudnia odbył się webinar organizowany przez serwis wFirma we współpracy z Ministerstwem Finansów. Tematem spotkania były zmiany podatkowe wprowadzane przez Polski Ład. Poruszone zostały najbardziej wątpliwe kwestie. Zobacz nagranie z wydarzenia!

więcej

Zmiany podatkowe w Polskim Ładzie - webinar z Ekspertami Ministerstwa Finansów

Polski Ład wprowadzi od nowego roku wiele zmian. Pomimo iż to temat poruszany już od wielu miesięcy, to wciąż powoduje wiele niepewności. Zmiany podatkowe w Polskim Ładzie - zapraszamy na darmowy webinar z Ekspertami Ministerstwa Finansów!

więcej
Zapewniamy regularne aktualizacje systemu, które odpowiadają na potrzeby naszych klientów i są zgodne z obowiązującym stanem prawnym. Gwarantujemy bezpieczeństwo korzystania z serwisu, nad którym nieustannie czuwają eksperci z zakresu prawa.
Ewa Szpytko-Waszczyszyn Dyrektor Działu Prawnego Podpis eksperta wfirma
Ekspert wfirma Ewa Szpytko-Waszczyszyn